Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szoktatok le a cigiről?

Hogy szoktatok le a cigiről?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Csak akarat kell hozzá.

A többi minden az csak sallang.

2020. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a nicorette tapasz vált be... 2 hónapja nem cigizek... Illetve van egy csoport facebookon a Leszokni a dohányzásról ott is támogatjuk egymást
2020. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"A" terv: ne vegyél több dobozzal.

"B" terv: azt a pénzt, amit cigire költenél, gyűjtsd egy dobozba, és amikor valamennyi pénz összegyűlt, vegyėl egy értékes dolgot magadnak. (csak ne cigit, valamilyen tárgyat vagy ruhát, amire szükséged van). - egy ismerősöm ilyen módon szokott le a cigiről, és sikerült neki.

Én sosem szívtam.

2020. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sétáltam haza felé, és valamiért kitaláltam, hogy lerakom a cigit. Eddig voltak kisebb próbáim de egyiket se vettem komolyan ahogy ezt se. Majd 3 napig nem szívtam és elkezdtem nagyon komolyan sportolni. Új baráti társaságom lett akik szintúgy sportolnak. Azóta szimplán elfelejtettem rágyújtani. 8 évet cigiztem összesen napi 2! dobozzal. Rengeteget szívtam, beteg is voltam csomószor miatta. Én személy szerint nem hiszek ebbe a sok hülyeségbe hogy Allen Carr meg társai. Elkezdtem olvasni, 10 perc után abba hagytam, nem tetszett. (egyéni vélemény). Ne leszokni akarj hanem életmódot váltani. Találd meg azt amit szeretsz, és kerülj más társaságba. Úgy gondolom egy kis új impulzusra van szükség egy leszokáshoz.
2020. dec. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én elkaptam a koronát... Nagyon megszenvedtem és sokszor volt halálfélelmem... Azóta nem dohányzom tudom hogy beteggé fog tenni előbb utóbb és nem akarok fizetni a betegségért... Meg azon gondolkodni a halálos ágyamon hogy miért nem szoktam le amikor megtehettem volna... Küldök a kövi hozzászólásomban egy linket kérlek nézd meg
2021. jan. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2021. jan. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fejben mindenképp át kell kattanni addig nem fog sikerülni... Nekem még a tapasz segített sokat (nicorette 16 mg)
2021. jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!