Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni, mire számítsak?

Le akarok szokni, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napi egy doboz cigarettát szívtam 2 éve cigizek. Arra jutottam elég. Ha egyik napról a másikra abbahagynám , az az megvonnám az adagot milyen tünetekre számítsak ? Esetleg valami tippek ?köszönöm a válaszokat előre is. 22 éves vagyok

2021. jan. 5. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Borzasztóakra is akár, attól függően, hogy mennyire vagy függő. Ha nagyon, akkor reszketés, izzadás, idegesség, harag, lelki fájdalom, hallucináció, ésatöbbi elvonási tünetre. Az emberek nagy része nem tud egyik napról a másikra leszokni. Szépen fokozatosan viszont mindenki le tud, akinek van elég akaratereje.
2021. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Tipp: kudzu gyökér segíthet a függőségek feloldásában.

Alkoholistáknál is segíthet a kutatások szerint:

[link]


Természetesen ez egy segédeszköz, a legfontosabb az erős akaraterő, tehát motiváltnak kell lenned.

2021. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Sóvárgás, idegesseg, feszultseg.

Műtétem miatt 2 hetig nem cigiztem egyik naprol a masikra, fizikai tüneteket nem tapasztaltam, itt az akaraterőn van a hangsuly.

2021. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Meglepődsz,mennyi pénzed megmarad .
2021. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Akarat erőhöz nem kell segéd eszköz.Most lemérheted mekkora van .
2021. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Kb 12 éve cigizek, ebbe ugyan benne van az első pár év kocadohányos meg gyenge dohányos időszaka, de az utóbbi időben napi fél dobozt biztos el szívtam, hétvégén többet is. Szilveszterkor tettem le, semmi bajom nincs.
2021. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Kicsit feszültebb lehetsz. Vegyél niquitin tapaszt. Segít.

És lebegjen a szemed előtt, hogy nem lesz füst szagú a ruhád, a bőröd és megmarad egy csomó pénzed.

2021. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Majdnem 10 éve cigiztem, mikor leraktam, hozzáteszem terhes lettem, szóval elég komoly indokom lett rá. Megcsináltam a tesztet és többet nem gyújtottam rá. Ennek már több, mint 2 éve. A lényeg, hogy máshogy szerintem nem is lehet, csak úgy, hogy többet nem gyújtasz rá. Van nem egy barátnőm is, aki ebben a helyzet azt mondta, hogy kevesebbet szív, aztán lerakja..nem rakták le..

Nem mellesleg szörnyen sok pénzed marad meg, 1 doboz naponta, kb 1500 ft, egy hónapban majdnem 50 ezer forint plusz! Gondolj bele.. minden hónapban félre raknád, ha csak a felét is..

2021. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kb 9 ève szoktam le..A tapasz segített..de kell akaraterő..Elvonási tünet csak a sóvárgás volt...1-2hónapig.Mondjuk ez nálam volt..ismerôsnél ez se.

Hajrá!!!

2021. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már irtam itt én már napi másfél , 2 dobozzal szívtam.

Legalább 20 évig, és abba akartam hagyni és abba is tudtam.

Csak utána nem kell , nem szabad állandóan arról beszélni mert az zavaró lehet.

És minden nehézség nélkül leszoktam, szinte semmi féle tünet nem volt.

Még én magam is furcsállottam de szépen el is felejtettem a cigit.

2021. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!