Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipiát szeretnék venni,...

Tattu kérdése:

Vízipiát szeretnék venni, milyent éri meg ?

Figyelt kérdés
Keresgélek már egy ideje interneten vízipipákat, általános felhasználásra, de nem tudom, hogy a nagyobbak közül mire kell figyelni, ugyanis régebben volt egy kisebb, de az valahogy más. A rá szánt költségvetési keretem 50 Euro-18.000 Ft. Tudnátok jót ajánlani ?

#vízipipa #Nagy vízipipa
2021. jan. 30. 16:33
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Sultan Vizipipa Center / Thököly út 26 Tel: +36 70 397 0338 kèrdezzèl utánna! Minden jót!
2021. jan. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább arra figyelj, hogy rozsdamentes acélból legyen, hogy ne rozsdásodjon. Ennyi pénzért nem kapsz v2a acélból, szóval jó a sima rozsdamentes is. Valószínűleg nem mosható csövet fognak adni hozzá, szóval érdemes venni hozzá egy moshatót,különben berozsdásodik. Jó a Nammor féle tradícionálisabb vagy a modern szilikon is. Szilikon szívócsövet Aliexpressen is tudsz venni kb 10 euróért, ha spórolni akarsz, akkor onnan is vehetsz. Aztán érdemes hozzá venni egy rendes kerámiát, főleg phunnelt nézz szerintem. Fontos, hogy mázas legyen, mert a mázatlanok beszívják az ízeket.

Aztán jön az, hogy kockaszén, nem öngyulladós, illetve páncélfólia vagy konzol.

2021. jan. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $$$$$ ***** válasza:

Támogatom a 2-est . Szépen leírta.

Max annyit tennek hozzá ,hogy en többet szannak ra a helyedben...

2021. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár ezek alapján tényleg többet kéne rászánjak...kábé mennyiért lehet venni egy jót ?
2021. febr. 1. 00:24
 5/7 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat igy nehez megmondani mert jo és jó között is van külnbség. Nekem most egy Amy Deluxe Tura-m van( az arany színű piros tartályal). Ezzel elegedett vagyok webshopon aszem 89 euro. En itthol vettem vizipipa boltban. Itt aszem 36 ezer volt. Elötte egy CRT-m volt(elötte gagyik voltak) ami meg egy hasznalhato pipa volt. Az aszem 28 ezer volt. De azzal nem voltam elegedett 1 év alatt lekopott rola a festek pedig vigyáztam rá ,illetve a tartalynal elengedett a ragasztó (az nem tömiteses volt). Amugy meg most is megvan a CRT-m tehat igazabol nem volt hanem van. Csak már nem használlom. Szerintem a legjobb az lenne ha 30 ezer felett néznel pipát ott kezdődnek a jobbak. Talán Hookah Flame-böl tudsz talalni olcsóbat ami megint nem egy rossz márka. Vagy az Amy-nek is van egy leany vallalata vagy nem tom hogy mondjam a Luna. Nekem azt is dicsérték(de nem probaltam még).Regen a Dud pipák is jók voltak. De mostanaban nem sok jót hallottam róluk. Hova valosi vagy ? Ha Debrecen közelében akkor néz be a Palmyraba tuti tudnak segiteni. Ha meg Pest közeleben akkor ott a President vagy a Szultán center. De amugy ha találsz olyan pipat ami tetszik linkeld be és írok/írunk rola véleményt. De a legfontosabbak tenyleg azok amit a 2 es írt elottem. De amugy 30-40 között már hasznalható pipak vannak. Én a mostanival elvagyok. Az Amy-ket ajanlom. Szivtam már egy pár Amy pipát mind jó volt.Ezzel a márkaval eddig csak jó tapasztalatom van. Ha legközelebb pipat veyzek akkor viszont én már tuti luxus pipat veszek. Steamulationt vagy maklaudot. De azok nyilvan nem kezdő pipák.
2021. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
18 körül is tudsz venni Aladin pipákat. Kezdésnek ezek sem rosszak, pár évig jó lesz, aztán úgyis cserélni fogod ha megtetszik. Szerintem is érdemesebb 30-40 körül venni, annyiért már tényleg prémium pipákat kapsz, de ami olcsóbb, az sem használhatatlan.
2021. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze ezekhez a pipákhoz kell egy rozsdamentes cső is, illetve egy mázas kerámia, lehetőleg phunnel.
2021. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!