Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás vs depresszió?

Dohányzás vs depresszió?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na, hát én már kétszer fél évre abbahagytam a dohányzást, és harmadjára is sikerült elbuknom, de már egyre nehezebben viselem.. :(

Rettentően rosszul érzem magam, mert tudom hogy egy pislákoló akaraterejű, gyenge sz*r vagyok, és folyton elcsábulok, pedig tudom hogy ez nem helyes...


Mindig eszembe jut, hogy reggeli kávé, és kis cigike, ha úgy van ebéd után is, unalomból is...



Kikészülök, folyton elhatározom, hogy ma már nem, és azon kapom magam, hogy megint a kertben cellázok, bűzrúddal a kezemben...



Ezzel már lehet orvoshoz kéne fordulni?

Mert egyszerűen elgyengül az akaraterőm, de közben rohadtul le akarok szokni, mert veszi el az erőmet, és tudom milyen nélküle.



2021. márc. 26. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom vagy vagy 19 éves :D
2021. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

'bűzrúd'

Figyelj, ha ennyire hiányzik, akkor simán válts pl. ecigire vagy iqosra. Jobb alternatíva és hiányozni sem fog.

2021. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Az orvoshoz mehetsz és kiír valami gyógyszert , de a többi rajtad múlik hogy leakarsz e szokni vagy nem megy.
2021. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Champixot próbáltad már.
2021. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
#1 mert 19 évesen tilos leszokni vagy miafasz
2021. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkepp szivni akarsz valamit ajanlom az e-cigit en is azzal szoktam le, es hiaba terjesztik rola hogy “jaaj hat ez meg rosszabb mint a sima cigi.” Nem nem rosszabb sot. Olcsobb, nem szivsz fustot, nincs benne katrany, papir, stb egyedul ha nikotinos alapot veszel az lesz benne amit egy tapasz is megoldhst de azt nem szivod ugye nincs az a feeling bar igaz ez inkabb “atszokas” de ha mar nem erzed ezt is el lehet hagyni idovel. Sok sikert!
2021. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6-os! Biztos voltak olyan szerencsések mint te akik letudtak szokni, de nálam például nem sikerült sajnos. Nem hogy segített erősebb lett a sóvárgásom, Juul-al szerettem volna leszokni 18mg/ml vel, de nem ment. Jobban is köhögtem tőle. És nem vagyok az e-cigi ellen, tudom, hogy jó stb kellemesebb csak az a fránya irritáció amit a torokban okoz az valami kegyetlen. De, lehet én vagyok a 100 az 1 akinek nem sikerül, fogalmam nincs.
2021. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100-ból az 1
2021. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az irritáció megszokás kérdése. Pár nap után általában már nem irritál. Iqos-t próbáltad már, Armi?
2021. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves #7-es tisztelendő hogy nekiláttál semmi gond nem sikerülhet minden elsőre. Én 21 éves vagyok 5-6 év napi 1-1.5 doboz cigi után mondtam be az unalmasat 2 hétig nagyon feszült voltam, és nagyon sóvárogtam most mentem át az első hónapon, és a sóvárgás már alig-alig van. Inkább a régi emlékek jönnek fel hogy jő időben cigi, sör közben cigi, kávé közben cigi amit szintén letettem 1 éve kb. Nagyon erős mentál kell hozzá brutálisan rá kell készülni lelkileg, és nem szabad feladni. 1 hónapot gondolkodtam előtte mindent fejben kigondoltam ,és azzal bíztattam magam hogy 1 hónap gondolkodási időt kukába dobnék? Ugyanmár, dehogyis. És hát több mint 1 hónapja kitart a motivációm 1 szálat nem szivtam pedig 2 dohányossal lakom egy térben:). Én bízok benned hogy sikerülni fog. Én egy sima 15-20 wattos e-cigit szívtam bár igaz tud 240 wattot is de egyelőre nem éreztem szükségét, és 6mg nikotinos liquidet kevertem. Az elején sok "gányt" köhögtem fel és még most is szoktam ilyen "fekete/barnás" bisz-b*szt. Ha megpróbálnád, és te nem hinnél magadban én fogok benned ezt jegyezd meg:)
2021. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!