Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudtatok leszokni a...

Hogy tudtatok leszokni a dohanyzasrol? Azert kerdezem mert lett egy kutyam es szeretnek futni rohangalni vele de mar vagy 8 eve dohanyzom es rohadtul megerzem hogy szoktatok le ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hevítőre szoktam át. Az nagyon könnyű volt.Nem hiányzott a cigaretta. Azt pedig sokkal de sokkal könnyebb volt elhagyni.

Imádtam a cigizés minden percét - sajnos. Ezért is tolódott ki a leszokásom 16 évig. Leszokásom előtti nap, a hevítőt 2x használtam. Megpróbáltam rágyújtani. 2 slukkig ment, azt is megbántam, mert rosszul esett.

Mára már csak a fejem kívánja.

Iszogatás közben is próbáltam, akkor sem ment ,1 slukknál feladtam.


Mindenki más. Szóval én így.

2021. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
19 éves vagyok, szóval rövidebb meg másabb a sztorim. Én társaság miatt kezdtem el 16 évesen, majd kialakult a függőség. Érettségi után megismerkedtem a párommal, aki nem dohányzik és nem mondta, Hogy szóljak le, de rosszul éreztem magam. Tudtam, hogy büdös vagyok utána és szégyelltem. Aztán az ára is megszaladt a ciginek, nekem meg nincs munkám október óta, szóval a kevéske pénzemet nem erre szórnám. Már egy luxuscikknek tartom. Csak sörözés közben szoktam megkívánni, ha többet iszok, kérek valakitől egy gyengébb szállat, de már nem esik jól, mindig megbánom. Nekem az az 1700 forint egy heti fullos reggelimet fedezi. Tk kenyérrel és egy gyümölcsös turmixszal.. engem ez motivál..
2021. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha április végén valóban felemelik a cigi árát 1800-1900 forintra, az majd segít hogy leszokj. Nekem már a 600 forintos cigi is drága volt, ezért szoktam le 14 évvel ezelőtt.
2021. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!