Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Semmi nem változott az életemb...

Semmi nem változott az életemben, napi 5-6 szál cigit szívtam el eddig, de 3 napja egyáltalán nem kívánom a cigit, rá sem tudok nézni. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Ennek apropóján elhatároztam, hogy leszokom róla. Eddig 8 évet dohányoztam, változó intenzitással. Szerintetek miért lehet, hogy nem kívánom? Semmi elvonási tünetem nincs.

26N.


2021. ápr. 9. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem covid.

Egyébként napi 5-6 szál még nem feltétlenül az a mennyiség, aminek az elvonása tüneteket okoz.

Nejem is ennyinél tette le végleg.

2021. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne hagyd abba. Ha nem megy az 5-6 szál akkor próbálgasd szépen lassan, először egyet aztán próbáld meg a következőt és így tovább. Nézzél filmeket ahol élvezetesen, stílusosan cigiznek és menj olyan baráti körbe ahol sokat dohányoznak. Ne add fel. A cigi jó érzés és csak mert most kicsit csökkent a vágyad még ne add fel. Remélem tudtam segíteni. írd meg ha megint kívánod. Sok sikert! :)
2021. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan undorom tőle, hogy nem bírtam szívni, már csípte a torkamat és a szememet, ha csak rá gondoltam, hányingerem lett. Pár hétig egyáltalán nem gyújtottam rá, de aztán sajnos sikerült visszaszoknom...
2021. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Elképzelhető hogy terhes vagy?
2021. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kettes kivételével mindenkinek köszönöm az eddigi válaszát.

Sem Covidos, sem terhes nem vagyok. :)

2021. ápr. 9. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már nincs kedved füstölni.
2021. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legundorítóbb dolog a világon, ha egy nő dohányzik. Csak így tovább, fog ez menni :) Örülj neki, hogy nem kívánod azt a szrt.
2021. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Továbbra sem gyújtottam rá, és nem is akarok. Szurkoljatok, hogy így is maradjon. :)
2021. ápr. 13. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!