Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lassan három hónapja nem...

Lassan három hónapja nem gyújtottam rá, azóta nehezebben veszem a levegőt, meg enyhe mellkasi fájdalmaim vannak, ez normális?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tisztul a tudod, nalam ugyan ez volt, meg kohogtem is, pedig dohanyosan nem kohogtem. Kb fel ev lehetett mire elmult.
2021. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De azert ha konzultalsz orvossal, az nem art.
2021. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Tapasztalatból mondom, nem jó a hirtelen leszokás, sok mindent előhozhat..Folyamatosan kellene csökkenteni a rágyújtást...
2021. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom az a legjobb ha gyorsan teszed le egyik napról a másikra.

Én 2 dobozzal szívtam éveken keresztül és letettem végleg és sose volt semmi bajom.

2021. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután abbahagyod a dohányzást, adott esetben (genetikától is függ) hamarabb és gyakrabban elkaphatsz pár felső léguti nyavalyát. Tisztul a tüdőd.

Én 20 évig nem dohányoztam, aztán pár hónapig megint, de újra letettem. 3 hónapig nagyon vacak volt ameddig ki nem tisztult újra a tüdőm. Nekem az edzés segít ezen. Sokat voltam levegőn sétálni, vagy futni.

2021. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is volt fájdalmam pár hónapig aztán elmúlt.

Kemény küzdelem, ne add fel.

2021. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!