Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tanácsot szeretnék kérni?

Tanácsot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Egy éve dohányzon, amikor jól esik el szoktam szívni 1 szál cigit. Ültem a wc-n, utánam bement anyukám. 2 perc múlva jön oda, hogy dohányoztam-e, mert érezte ( nem tudom, hogy hogyan, nem a wc-n szívtam el, a cigi után eltelt 10 perc.) Majd egyből rávágtam, hogy nem.

Most nagyon rosszul érzem magam, hogy hazudtam neki és szerintem ő is rosszul érzi magát. Mit mondjak neki? Hogy mondjam el neki utólag, hogy ne sértődjön meg?

Akivel ilyen megtörtént, az leírhatja a sztorit is. Köszi a tanácsokat előre is.



2021. ápr. 24. 22:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem még várjál vele,ameddig 18 leszel.Vagy mond el neki nem tudom nem ismerem az anyukádat.Ha a lelkiismereted nem bírja mond el.Ha jó a kapcsolatod vele szerintem leülsz és elmondod neki.
2021. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért érezte, mert gondolom, hogy anyukád nem dohányzik, nagyon könnyen megérzi a jellegzetes szagot. Ami pl a ruhádon, kezeden stb is megmarad.


Biztos, hogy meg fog haragudni/nem nézi jó szemmel, mert hazudtál neki, illetve eltitkoltad előle.


Vagy titokban tartod és hazudozol, de nincs értrlme, mert úgyis lebuksz. (Meglát, megtalálja a cigit, megérzi a szagát stb)


Vagy valahogy elmondod neki. Örülni nem fog, de úgysem tud mit tenni...

Hogy hogyan fogadja, azt csak te tudhatod, hiszen te ismered.

2021. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Apukám dohányzik, anyukám nem, soha nem is dohányzott. Amúgy is már el akartam neki mondani, csak nem tudom, hogy hogyan fogadja..
2021. ápr. 24. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, értelek, hogy nem egyszerü elmondani, hiszen nem tudod, hogy hogyan reagálna.


Viszont te ismered, hogy mit, hogy fogad, így ebben nem tudok segíteni.


(Én nem dohányzok, anyukám se, viszont ha mégis úgy döntenék, hogy elkezdek, csak megmondanám neki. Nem örülne neki, de elfogadná.)


20F

2021. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Leírom mi történt, ha érdekel valakit.

Anyukám jön oda, azt mondta, hogy tudja hogy dohányzom, én őt nem tudom átverni. A dohányzásért nem haragszik, de a hazugságért igen. Azt mondta tiltani úgysem tudja, úgyis megveszem ha kell, ezért vesz nekem. Lakásba nincs cigi stb...

Én azt hittem hogy hoz valami lapátot és elver vele

2021. ápr. 25. 20:03
 6/6 anonim válasza:
100%
Remélem tudod ,hogy szerencsés vagy.Nem minden anyuka reagálta volna így le.
2021. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!