Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatal dohányosok 18 alattiak...

Fiatal dohányosok 18 alattiak ti hogy szerzitek meg magatoknak a cigit ha a boltba nem adják ki nektek és ha a szüleitektől sem tudtok lopni pár szálat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Roger szerez nekem.
2010. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
68%
odamegyek valakihez és megkérem hogy vegye meg nekem.
2010. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim szülőtől vettek kölcsön a kezdetekkor. utána tettek 1 próbát a boltban és lám kiadták nekik ez kb 2-3éve volt. de most sincs más hogy. A pénz az érdekelt tényező meg h legyen bevétel. a többit le szarják.
2010. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

sok olyan kiskorú van, aki jóval többnek néz ki a koránál, és simán kiadják nekik, bármilyen kérdés nélkül.


tőlem 20 évesen is elkérik a személyit, merthogy "olyan fiatalos vagyok" ezt minden doboznál megkapom :))

2010. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Leszúrnak érte valakit...

Bazz...még ilyet :S :(

2010. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként gondoltál már arra, hogy aki nem néz ki 18nak és nem is 18 éves, annak nem kéne dohányoznia? :D


Egyébként bárkit megkérhetsz az utcán egy szálért cserébe.

2010. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
16vagyok és általában 19-20nak szoktak nézni, szóval ilyennel nincs gond:D de régen idősebb ismerőst kértünk meg, vagy csak szimplán akárkit aki ott ment a bolt előtt. Meg már ismertük a boltokat hol adják ki, hol nem, és hát inkább az előbbieket választottuk :) próbálkozz kis boltokban. Tescoban, sparban tuti elkérik a személyit.
2010. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem dohányzom, de ha dohányoznék akkor csak simán bemegyek egy bizonyos boltba vagy kocsmába ahol tudom hogy nem szólnak, megveszem és kész. Ezeken a helyeken 14 éveseknek is adnak cigit és alkoholt... Szóval csak tudni kell milyen helyekre menj és tudsz venni. Ha meg nem tudsz ilyen helyet, megkérsz egy 18 éven felüli ismerősöd hogy vegye meg neked és kész.
2010. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Anyám veszi :D


Furcsa mi??:D

A kezdetektől kezdve tudja,hogy dohányzom,szóval ő veszi:D

Ha meg suli idő van,akkor meg én veszem magamnak,mert bár 17 vagyok,22-nek néznek,de van aki már 25 évesnek nézett:D:$

Hozzáteszem nem sminkelem magam,és nem is öltözködöm ugy hogy idősebbnek lássanak:D Szóval ez adatott meg xD

2010. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Én nem akarok megdögölni :DDDDD

ha nem probléma :D

Olyan helyen ahol senki nem dohányzik én se gyújtok rá,pl.buszmegálló vagy ilyesmi:D

2010. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!