Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok, hamarosan el...

17 éves vagyok, hamarosan el fogok kezdeni dohányozni amugy már próbáltam, itthon hova rejtsek el egy egész doboz cigit? Mert a szüleim dohányzásellenesek és ha megtudják, hogy szereztem cigit és cigizek is, akkor lenyakaznak.

Figyelt kérdés

#dohányzás #cigi rejtekhely
2021. jún. 29. 10:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Mire megjön az eszed, és rájössz, hogy vastag koromréteget ülepítesz a tüdődbe, addigra már nem visszavonható módon károsodni fognak az ereid.
2021. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan miért kezd el valaki dohányozni? Rengeteg pénzedbe fog kerülni
2021. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
A taskadba, de ha ennyibeszedvan, hogy meg egy doboz cigit se tudsz segitseg nelkul elrejteni... Inkabb else kezdj cigizni!
2021. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Mindenki tudatosan akar dohányozni kezdeni, mert akkor nem fogadná el senki kisebb korában sem a cigit, ha nem akarna dohányozni...
2021. jún. 29. 10:37
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

17 évesen még önállóan nem is vehetsz.


Cigiszagot úgyis megérzik rajtad. Szóval lényegtelen hova dugdosod hiába fújkálod majd magad parfümmel meg rágózól ezek keveréke a dohányszaggal még gusztustalabb.



Sőt azt is megsúgom, hogy a kuládban is érezni majd a dohányszag. Tapasztalat .. kollégák, anyám, anno exem utan is ha bementem a wc,-re... Na az ám az aroma...

2021. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez butaság. Büdös is, sokba is kerül. Csajok sokszor nem preferálják a cigarettát. Károsítod vele az egészséged. Lejárt már az a világ, ha nem dohányzol kiközösítenek. Ha haverok kedvéért tennéd, mondd meg nekik, ez a szöveg lejárt lemez...
2021. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Érszűkület→ agyvérzés, végtagamputáció

Ha ezek közül valamelyiket akarod, akkor cigizz, de inkább ne.

2021. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2021. jún. 29. 10:41
 9/31 anonim ***** válasza:
14%
Istenem mennyi total degenerativ ember van itt! En 15 evig cigiztem, es megvan minden egyes vegtagom es ujjam, a tudom nem rohadt ki es elek virulok! Ha cigizni akar cigizzen, makd abba haggya, minek kell erkolcs csosznek lenni! Meg mondta, hogy cigizni fog! Es az erdekli, hova rejtse! Nem a hulyesegetek.
2021. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
7-es voltam, érszűkület is az érelmeszesedéstől lesz. Nem vagyok semmiféle orvos, csak suliban biosz órán legalább ennyire odafigyeltem, örökké puskáztam a bioszt.
2021. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!