Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 évig dohányoztam, eldöntötte...

2 évig dohányoztam, eldöntöttem, hogy ideje változtatni. (16/F). Ha lerakom a cigit, milyen elvonási tünetekre kell számítanom?

Figyelt kérdés
Thai boxolok és futok, és amíg cigizek érzem, hogy nagyon nem bírom, pedig jövőre versenyre is kell mennem. Pár kör után már köhögök és fulladok. Nem tudom emelni a kondícióm a cigi miatt, régen amikor nem cigiztem nagyon fitt voltam. Ideje lerakni ezt a sz*rt. Lehet bármi olyan tünet ami rossz lesz ha abbahagyom? (igazából a tünet nem ellenség, csak elmékeztető, de akkor is)
2021. júl. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Idegesség, hányás, remegés, végtagfájdalom ezek a tünetek sajnos, nagyon rossz, de ha 2 hétig bírod rágyújtás nélkül akkor letetted végleg a cigit!

(Tapasztalat)

2021. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csokorba szedve a LEHETSÉGES elvonási tüneteket: Sóvárogsz utána, nehezebben alszol, fejfájás, többet eszel, ingerlékenység
2021. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uhhh... az a baj elég hipochonder vagyok és minden kisebb dologra ráparázok, ha már beleszúr a szívembe azt hiszem, hogy szívroham, csak a tünetek miatt félek
2021. júl. 19. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb amit az első ír, de idővel ezek elfognak múlni.
2021. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A rituálé hianya fog legjobban fájni, a nikotinfüggőség messze nem olyan vészes mint ahogy a "leszoktató" tapasz meg e-cigi gyártók sulykolják a fejedbe.

Elhatározod, leteszed, soha többet nem szívod. Én csak ilyen sikeres leszokókat ismerek.

A "fokozatosan teszem le" itt nem működik, mert nem a nikotin okozza a bajt.

2021. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írnak, én 20 év után tettem le és semmi nem éreztem, mert le akartam tenni.

Nem volt elvonási tünet és minden nap egyre jobban örültem hogy nem is hiányzik cseppet sem.

2021. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!