Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigit ki próbàljam?

E cigit ki próbàljam?

Figyelt kérdés
A sima cigit nem szeretném mert halottam hogy a nikotinra nagyon könnyen rà lehet szokni viszont a nikotin mentes e cigi (mert most olyen ízesítés van benne) arra vsz nem fogok.

2021. júl. 23. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az e-cigi azoknak való akik le akarnak szokni a dohányzásról, vagy kevésbé káros alternatívát választanának.Neked tök fölösleges, de ha a vagizás a cél akkor hajrá!
2021. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak kivàncsi vagyok milyen, meg tesom ajánlja hogy próbàljam ki.
2021. júl. 23. 11:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbàljatok valamivel meggyőzni hogy miért ne tegyem. ( A kíváncsiság megöl hogy vajon milyen lehet és valamivel próbàlom visszafogni magam hogy ne próbàljam ki)
2021. júl. 23. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
engem ezért utáltak meg mert e cigiztem meg normál cigiztem baráti vagy testvéri bíztatásra nincs értelme rákezdeni
2021. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Következő indokok:


1. Drága

2. Fölösleges

3. Függőséget okoz, nehéz letenni, ha részoksz

4. Káros az egészségre

5. nincsen előnyös hatása


Elég indok?

2021. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Tudod ki gyõzzön meg...Nekem aztán mindegy hogy mire b@szod el a pénzedet vagy mivel teszed tönkre az egészségedet.Csináld csak nyugodtan!
2021. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Inkább sportolj.
2021. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 wagnerur1 ***** válasza:
58%
Nincs az az egészség amit érdemes ilyen hülyeséggel elcseszni. Ezt mint volt, 30 éven keresztül dohányzó, jelenleg e-cigiző írom. Azon túl, hogy a VG-PG vegyületek elgőzölése sem az egészség mintaképe, még ha nem is nikotinos löttyöt pöfékelsz, valójában senki sem tudja mennyire káros. Majd 20 év múlva már tudjuk. Talán. A tesód egy idióta, csak szólok. Jobb ha előbb tudod meg mintha később magadtól jössz rá. A tegnapi 14:45-ös anonim válaszoló is, de a társadalmi felelősség nem ismerése inkább több mint idiotizmus mivel nem egye-egy személyre, hanem csoportokra veszélyes. A rejtett agresszív írások nulla hozzáadott társadalmi értékkel bírnak.
2021. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
próbáld
2023. okt. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!