Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg ennyire rálehet állni...

Tényleg ennyire rálehet állni erre a biofűre?

Figyelt kérdés
Haverommal kimentünk focizni és elhivta egy ismerősét aki úgy jött oda mint egy zombi szószerint. Odajött hozzánk és vigyorogva mondta focizunk vagy milesz. Jött több haver is utána leültem cigizni mellé. Eleinte azt hittem ő is csak sima cigit szív csak tekeri. Utána látom ahogy előhúzza az alufóliás dohányt. Nem szoltam semmit. Utána mintha tényleg sima cigit szivott volna. Egy kicsit lelassult meg vigyorgott mindig meg hunyoritott. Fociztunk vagy 3 órát és úgy szívta mint a sima cigit. Azt mondta naponta elsziv vagy 3-4 grammot. Tényleg ennyire rálehet függni? És még amúgy meg is akart kínálni vele.

2021. aug. 19. 05:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!