Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi legyen most?

Mi legyen most?

Figyelt kérdés
Sikerült elszívnom egy jó testes spanglit és nem tudom mit csináljak.

2021. szept. 13. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Feküdj le aludni.
2021. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért tekertem hogy aludjak :/
2021. szept. 13. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Lehet már kitisztultál, de legközelebb ha betépsz füles a fülbe, max hangerőn feküdj ki a fűre és bámuld a csillagokat. Felemelő érzés mikor zsibbad mindened és azt flesseled hogy az űrben lebegsz. Vagy ird be youtubeba hogy watch if you high. Nekem volt olyan egész végig ilyen videókat néztem. Vagy biciklizz a városban fülhallgatóval a füledben. A legjobb hely a betépésre szerintem egy jó naplementében a mező.
2021. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Vagy ha egyedül otthon csinálod a szobádban akkor rakd be a kedvenc zenéd és fogj egy távirányítót csukd be a szemed és képzeld azt hogy a színpadon vagy előtted pedig millió ember. Azt fogod hinni hogy te egy krvanagy rapper vagy és krva boldog vagy olyankor. :D A fülhallgató szerintem elengedhetetlen ha bevagy tépve. Ha kellenek még tippek szívesen adok priviben.
2021. szept. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pl minden nap egész nap szívok 😵😤
2021. szept. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!