Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szívtátok el az első cigit?

Miért szívtátok el az első cigit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ne a másodikkal kezdjem.
2021. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Haverokkal, buliból, aztán koca dohányos lettem,csak buliban cigiztem havi pár alkalommal. Elég nehéz volt erről lejönni...
2021. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Első cigimet azért szívtam el, mert előtte soha.
2021. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Csak menőzésből. Hetedikben egy csomóan bagóztak az osztályból, így gondoltam kipróbálom én is, bár tudtam hogy káros.
2021. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Elég korán elkezdtem, akkor menőnek tartottam, mert akikkel haverkodni akartam azok mind cigiztek. De ez még gyerekfejjel, azóta bánom.
2021. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Volt egy nagyon rossz napom mert kicikiztek meg kirohogtek a suliban és elloptam egy cigit a noveremtol és elmentem és elszivtam egy parkban.

A cigi lett a banatbaratom, 14 év után szabadultam meg tőle.

2021. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ki akartam próbálni, kiváncsi voltam milyen érzés dohányozni. nem szoktam rá később sem, megmaradtam alkalmi dohányosnak
2021. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Ideges voltam nagyon.
2021. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hatéves koromban a hasonszőrű cimboráimmal a faterunktól lopott cigit szívtuk minden délután.
2021. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagynenem kinalt meg egy buliban, en meg elfogadtam es aznap este rengeteg cigit elszivtam. Utana ra se birtam nezni hosszu ideig. Ez volt a legelso.


Az elso raszokos cigimet pedig a legjobb baratnommel szivtam el, aki az anyjatol nyulta be, hogy na akkor probaljuk ki egyutt jozanul is. Igazabol az otthoni stressz elol menekultunk ebbe es itt most nem tipikus tini gondokrol beszelek, mindkettonknek remes csaladja van. Az elejen brutal erzes volt minden szalat elszivni, azonnal rakaptam es tenyleg meg is nyugtatott.


7 evig szivtam rendes cigit, most fel eve elektromosat.

2021. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!