Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szívtátok el az első cigit?

Miért szívtátok el az első cigit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a növérem azt mondta, szívjak én is el egy cigit, mert akkor nem árulom el őt, hiszen én is cigiztem. :)

Azóta eltelt 52 év, ebből 25 év dohányzással... :)

2021. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Mert azt mondák, hogy megnyugtat, nem leszek ideges. De nem vált be így 1 hét után abba is hagytam, talán haverok, alkalom miatt még volt 4-5 szál. De 30 éve egy se.
2021. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Csakegysajt95 ***** válasza:
100%
Kipróbáltam mert kíváncsi voltam mások minek szívják. Nem jött be. Azóta se szívtam el egy szálat se. Erre véleményem szerint csak azért lehet rászokni mert mások is szívják. Aztán a rossz szokás megmarad.
2021. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#9: hatéves korodban cigiztél a barátaiddal? Nem 16?
2021. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Nem emlékszem, mert szilveszteri buliban, ilyen 16 évesen történt. Gondolom, mert mindenki szívta. De akkor nem az első volt, hanem az első 6. Akkor nem szoktam rá, viszont 8 évvel később igen, amikor haverom rám sózott egy fél doboz cigit, és nem akartam kidobni...


(5 év után lett elegem a dohányzásból, de csak 3 évvel ezelőtt sikerült végleg(?) lerakni. Tehát összesen 8 évet bagóztam.)

2021. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán 14-15 éves lehettem, amikor a már középiskolás pajtásom megkínált. Szédültem tőle és büdös volt a szám tőle. Nem folytattam, mert otthon biztosan megszidtak volna (csak?). Huszonéves koromban bálokban még elszívtam talán 10-et. Ennyi az eddigi életem fogyasztása jópár évtized alatt. Családomban senki nem dohányzik.
2021. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Régóta ki akartam próbálni, mi lehet az, ami mindenkit megnyugtat stb, kíváncsi voltam milyen íze van, de sose jutottam el odáig.

Barátnőm szintén ugyanígy volt, bár ő alkalmanként már néha beleszívott egy-egy slukkot másokéból. Szülinapjára azt kapta tőlem, hogy a város szélén kimentünk a rétre és elszívtuk mindketten a hivatalos első szálat.

2021. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen. Mert ki akartam már próbálni milyen érzés lesz szívni. És menő akartam lenni. Nagyon bejött azóta is szívom (: 17/L. Persze naponta csak 2-3 szálat szívok.
2021. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
1. kommentelő te beteg állat víz volt a számban ami a monitoron landolt :D idióta :Ddddddddddddddd
2021. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!