Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki kínált titeket először...

Ki kínált titeket először cigivel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, iskolában koleszos. Egy hétvégén bent kellett maradnom, éjjel kimentem wc-re, a negyedikesek (akkor még középsuli 1-4-ig volt számozva) ott cigiztek, ők kínáltak meg.
2021. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Még senki hála az égnek, de sosem fogom elfogadni.
2021. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapsuliban az osztálytársaim, azt hiszem hetedikben, de lehet, hogy még hatodikban.
2021. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Engem még sajnos senki, pedig 17 éves vagyok már. Amúgy már próbáltam de anyámmal kellett elszívnom az elsőt, jó volt nagyon, de inkább társaságban próbáltam volna ki, ott meg ugye hiába kértem, b@sztak adni, jöttek a hülyeséggel hogy ne cigizz stb. mondom, télleg? Te is szívod és még csak 15 éves vagy ember!
2021. okt. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

17 évesen egy 15 évestől kéregetsz cigit, miközben még egyikőtök sem dohányozhat legálisan?

17 éves vagy "MÁR": ez önmagában is vicc, ennyi idősen neked a suli való meg az edzés + normális keretek közötti szórakozás, nem az, hogy cigi lógjon ki a szádból

2021. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában egy szép osztálytársnőm kínált meg, és megkért, hogy mindenképpen gyújtsak rá vele együtt.
2021. okt. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor kínáltak már, de mindig visszautasítom. 17/L
2021. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 18. születésnapomon egy rokon, aki egyben a tanárom volt. Sajnos elfogadtam.
2021. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!