Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig tart egy pipázás?

Mennyi ideig tart egy pipázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok azon gondolkodtam hogy lehet hogy el kellene kezdenem pipázni (rendes fa és nem vízi) . Csak nem tudom hogy mennyi időbe telik.

Nem tom esetleg van olyan fajta ami rövidebb időig tart meg van olyan amit hosszabb ideig kell szívni ?



#idő #pipa #Fa pipa
2021. okt. 14. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem gondolkozhattál túl sokat, igaz?
2021. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan pipa nincs hogy gyorsan elpöfékeled mint a cigit.A pipázás szertartás....időigényes.max kisebb pipát veszel,kevésbé tömöd meg.de a buszmegállónál elszívok gyorsan míg jön a busz ....az felejtős.
2021. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én egy kb 15 perces időre gondoltam "gyors elszivás" alatt.
2021. okt. 14. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az rohadt gyors....de mondom nyílván függ attól hogy mekkora a pipa ....ha túl gyorsan szívod akkor meleg lesz a füstje mert túlmelegszikva pipa
2021. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyapám évekig pipázott.
2021. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 XDVB válasza:
Számolj egy minimum 30 perccel pipa fejtől függetlenül. Az, hogy meddig tart egy pipa attól függ, hogy mekkora a pipa feje, mennyire tömöd tele és mennyire vagy gyakorlott pipás.
2021. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha gyorsan nagyokat szívsz, akkor még rosszul is leszel tőle.
2021. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Négy éve pipázok. Napi rendszerességgel.

Nem értem, miért lenne gyors a 15 perc. Annyi alatt kétszer is megtömöm a pipát, ha kell.

Egyébként is, ha 5 percem van, akkor csak félig tömöm meg. Ha közben mégis megjön a busz, akkor kiverem a pipából a parazsat és kész. Megtehetném ezt is.


Az más kérdés, hogy jobban esik, ha megvan a maga szertartása, ezért 4-5 perc miatt elő se veszem a pipát. Meg aztán, azzal a fél óra pipázgatással még nem vagyunk készen: azt a pipát illik utána szépen kitisztítani, a pipaszárat elmosni, mert meghálálja a törődést.


De hogy egy tömésnyi dohányt ne lehessen alig hosszabb idő alatt elszívni, mint más egy-két szál cigit, az legenda. Csak ugye, minek...

2021. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. Ha tényleg sietni kell, akkor gyorsan és nagyokat szívok. Rosszul ettől még sose voltam.


csak cigitől, és napok óta nem takarított, koszosan hagyott, rosszul szelelő pipától.

2021. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!