Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokhatnék le a dohányzás...

Amlator12 kérdése:

Hogy szokhatnék le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Elhatározt, hogy leszokom 2év dohányzás után. Napi 15-20 szálat szívok. Csökentéssel, vagy egyszerre ne szívjak egyet se? Vagy esetleg valami tapaszokat használjak? Melyik vált be nektek? Vagy ti hogy szoktatok le?

2021. okt. 30. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 év utàn egyik este azt gondoltam: mi lenne ha reggel nem gyújtanèk rá... ott volt a maradék cigi, nem tettem el,és senkinek nem szóltam,csak hogy fáj a torkom stb. Két hét után lett gyanús a többieknek,akkor "bevallottam" Ez 20 éve volt.. az volt az utolsó szàl😊 Undorodtam tőle, megutáltam(rossz szájíz reggel, függés,stb. miatt)
2021. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok... vagyis nem terveztem, erős felindulásból történt😀
2021. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy hogy leteszed és nem szívod többé, és ne kisérletezz mert még rosszabb.

CSak ahhoz kell egy erős akarat és menni fog.

Én napi két dobozt tettem le 20 év után.

De mivel nagyon akartam , nekem sose hiányzott.

2021. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyből hátha sikerül.
2021. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki az erődebb? Te vagy az a kis xar... és az egészséged?
2021. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 év dohányzás után, amikor már napi 2 doboz, erős cigit szívtam, pontosan 1 nap alatt hagytam abba a dohányzást, úgy, hogy nem is akartam róla leszokni. Egy ismerősöm ajánlott egy könyvet (amit ingyen is be lehet szerezni, ha jó helyen keresed) Allen Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról.

Érdekes egy olvasmány, először csak röhögtem rajta, hogy ilyen szektás, idiótaság lehet. Aztán 1 nap alatt kiolvastam, másnap nem gyújtottam rá. Fizikai tüntetek voltak, de nem kívántam többet a cigit. Marha érdekes volt.

Jelenleg 9 éve nem gyújtottam rá, és már a füst szagától is rosszul vagyok.

2021. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!