Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a helyzet az elf barokal?

Mi a helyzet az elf barokal?

Figyelt kérdés
Mostanában elég népszerű, Elvileg 2% nikotin van benne, de valahol hallotam valójában sokkal több mint a megengedett az ilyen termékeknél. Eldobhatós e-cigi? Mit gondoltok?

2021. nov. 21. 23:21
 1/3 anonim válasza:

Népszerűnek népszerű, de nagyon nem éri meg, az biztos

Az meg, hogy több nikotin van benne a kelleténél, azt nem tudom, tettem fel már én is erről kérdést, de nem kaptam rá választ

2021. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Népszerű, de nem éri meg. Inkább egy rendes ecigit kell venni. Ahhoz is lehet 0-2-5% (vagy ezeknél több százalékos liquidet venni/kikeverni.

Egyébként nem mindegyik Elf Barban van 2% nikotin. Ebből is lehet menteset venni, vagy nikotinosat (azt hiszem hogy az 5%-os a legnagyobb, de nem vagyok benne teljesen képben...) illetve több slukkosat venni. pl.: 600, 800, 1200.

Mindenesetre csak akkor éri meg Elf Bart venni, ha éppen esetleg az ecigiről is készülsz leszokni.

Egyébként egyik ismerősőm nikotin mentesét kipróbáltam. Elég feelinges hogy azért még sem kaparja a torkodat, mégis füstöl. :D

2022. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. Vagyok

A 2. Jól mondja

Annyit még hozzátennék, hogyha kezdő vagy 5%ost ne, mert nagyon üt, én majdnem elhánytam magam 10 mély slukktól

2022. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!