Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen kezdtetek el cigizni?

Hány évesen kezdtetek el cigizni?

Figyelt kérdés

Tervezel róla leszokni?

Egészségedet nem félted?


2021. dec. 7. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
13 éves koromban kezdtem el dohányozni. Csak kocadohányos vagyok, napi 4 szálat szívok kb. Utálom a szagát, így mindig is tervben van a dohányzás elhagyása.
2021. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én gimiben kezdtem, olyan 15-16 évesen, de akkor leginkább bulikban cigiztem még csak. 17-18 évesen kezdődött az, hogy napi szinten. Most 20 vagyok, azóta is sajnos megvan a napi 2-3-4 szál, néha kicsit több, néha kevesebb, de általában nem marad sajnos ki. Örülök azért, hogy ennél "jobban" nem szoktam rá...

Tervezek majd róla leszokni, mert tényleg féltem az egészségemet, meg nem szeretem, ha a szokásaim kontrollálnak engem és nem fordítva. De sajnos jól esik egy-egy kávé mellé, vagy a barátaimmal kimenni egy szállal buli közben a teraszra... Szóval biztos nem lesz könnyű. Amíg nem szalad el velem nagyon a ló (tehát nem járok ki 1-2 óránként kényszeresen) addig annyira azért nem aggódom.

2021. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Én 12 évesen kezdtem el, menőségből, sajnos már nagyon függő lettem így 17 éves koromra. Szeretek cigizni, de az egészségem megőrzése érdekében tervezek leszokni róla, amint lesz hozzá elég akarat erőm, de még egyenlőre nincs mert sok az életemben a stressz és a hülye osztálytárs... meg ugye nagyon meg is nyugtat, segít elviselni az iskolában elszenvedett kínokat ha elszívok az iskolai szünetekben 1 szálat. Sajnos sokat is szívok napi 1 dobozt legalább van hogy többet is ha pl, nagyon felcsesztek aznap.
2021. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam. Nem menőség vagy ilyesmi, egyszerű kíváncsiság, meg a családban majdnem minden felnőtt dohányzott (bent a lakásban, kocsiban is) és gyerekként tetszett a dolog, szerettem a cigifüst illatát.
2021. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!