Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valami tuti módszeretek a...

Van valami tuti módszeretek a leszokásra?

Figyelt kérdés

Valami tapasztalat esetleg, kinek mi vált be a legjobban?

Köszönöm!



2021. dec. 29. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Gyógyszertárban vannak dohányzásról leszokó dolgok!
2021. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a nikotinos rágó
2021. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akarat.
2021. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Gyógyszertárban vannak dohányzásról leszoktató tapaszok. Mennyit szívsz naponta?
2021. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagytam. Este elköszöntem tőle, reggeltől nem voltam hajlandó dohányozni, pedig maradt még pár szál. Nyilván rossz, de ha nem érdekel, akkor nem olyan gáz. Vizet ne felejts el iszogatni, legtöbbször a tényleges szomjúság miatt válik bosszantóvá. Helyettesíteni nem kell semmivel, vagy akkor már egy jó nagy sétával, ami csak az itt és mostra rácsodálkozással telik. Olyan nagyon nem könnyű eltéveszteni... Idővel megszokod, aztán szép lassan enyhül és alábbhagy. Békét találsz a jó döntésedben, meg egy rahedli felszabadult költőpénzt. Bepiálást egy jó darabig még célszerű kerülni. Ha visszaesel, semmi gond, ha visszaszoksz, az kellemetlen, de nem igazán baj: amint kész vagy újra vállalni azt a jelenlegi kis belső feszkót a feloldottságban továbbtelő életért, leteszed megint. Nekem az egész úgy indult jó 15 éve, hogy őszinte lettem belül, és igazából először valódi igent mondtam rá, ténylegesen megéltem, mennyire szeretek dohányozni. Így, hogy a valóságot láttam, egyszerűbb volt később eljutni a racionális döntésig.
2021. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad szájba venni
2021. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Cold turkey, az első 2 hét szar csak
2021. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik, csak ne menj be a trafikba. Ha nincs otthon nem tudsz rá gyújtani.

Én 1,5 éve nem szívom , még mindig nehéz megállni. De nem fogom elkezdeni megint mert büdös, csöves dolognak tartom. Ráadásul egy vagyonba kerül

2022. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
20 év és napi 1 doboz cigi után : vettem egy iqost. 3 hónap volt a teljes átszokás. Adtam magamnak 1 évet. Fokozatosan csökkentettem a heats számát és végül 1 éven belül megszabadultam attól is. Ennek 5 hónapja. A táskámban van egy nikotinos spray, ha nagyon idegállapotba jövök, szájba lövöm magam vele 😅 ez heti kb 3-4 fújás.150adagos 4000huf.
2022. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!