Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más is tapasztalta ezt?

Más is tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés

Én napi jó egy doboz töltött Cigit szívtam el naponta. Holnap lesz két hete, hogy letettem a cigit. Olvastam a neten, hogy pszihèsen megviselheti az embert, álmatlanságot, ingerültsèget,okozhat és kb két hét után kezd jobb lenni.

Más is tapasztalt ilyen vagy egyéb tüneteket?

Rendesen utálom most magamat. Bele kötök az élő fába is és szorongok meg ilyenek.


2022. febr. 15. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez tényleg ilyen majdnem mindenkinek, aki sok ideig sokat cigizett.

Nekem is kb. 2 hét volt, és kb ez a legrosszabb része az egésznek. Ideges voltam, nem tudtam aludni, nem tudtam koncentrálni stb.

De el fog múlni, és most pár évvel később sokkal jobban vagyok nélküle mint vele voltam.

2022. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha már elmúlna ez az érzés. Ma is úgy át mentem piroson mintha ott sem lett volna. Kialvatlan feszült és bamba vagyok.
2022. febr. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!