Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valamilyen hatásos módszer...

Van valamilyen hatásos módszer, amivel el tudnám tüntetni a kezem ujjáról a nikotin okozta sárgulást?

Figyelt kérdés
Több évtizede dohányzok, szóval az az opció nem jöhet szóba, hogy hagyjam abba a dohányzást(sajnos képtelen vagyok rá, már mindent kipróbáltam). Próbáltam már a kifacsart citromhéj belsejét szódabikarbónával, a sokkal sűrűbb kézmosást, de az sem hozza le. Már azon gondolkodom, hogy veszek egy szipkát, vagy hogy két hétig a másik kezemben fogom a cigarettát. Szeretnék igazi tapasztalatokon alapuló választ kapni. Előre is köszönöm, ha valaki érdemben válaszol!
2022. márc. 24. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán van akármi is, ami segít, mert az elszinezödés mélyen a börödben van már. Az egyetlen tényleg hatásos módszer a leszokás lenne (akár több évtized után is lehetséges), de ha ezt nem akarod, akkor vagy szipkát használsz vagy gumikesztyüt.

Ha a másik kezedben tartod, akkor annyit érsz el vele, hogy az is besárgul.

OFF: miért lényeges hirtelen, hogy eltünjön az elszinezödés?

2022. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mikor átszoktam Iqosra, volt legalább 1 hónap mire teljesen eltűnt a sárgulás, annyira megfogta már a bőrt, hogy csak a teljes lenövés segített.


Ha tényleg marad a cigi, akkor ahogy az első is mondta a kesztyű/szipka fog segíteni, vagy bármilyen más ami fizikailag elválasztja az ujjad a füsttől. Heviteses eszközök jó alternatívák lehetnek.

2022. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2022. márc. 24. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Na most képzeld el a tüdőd hogy nézhet ki ha az ujjad olyan.

" az az opció nem jöhet szóba, hogy hagyjam abba a dohányzást(sajnos képtelen vagyok rá, már mindent kipróbáltam). "

Nem kell mindent kipróbálni, csak abba kell hagyni.

Én is 20 év után tettem le , napi 2 doboz volt az adag.

Csak akarni kell és menni fog.

2022. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

,,az az opció nem jöhet szóba, hogy hagyjam abba a dohányzást"


Innentől nincs miről beszélni.

2022. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!