Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni a cigarettázá...

Le akarok szokni a cigarettázásról van valami módszer vagy ami meg könnyíti a leszokást?

Figyelt kérdés
24 èves lány. 5 ève cigizek. Van kettő gyerekem.

2022. ápr. 2. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek "csodamódszerek". Elhatározod magad és nem gyújtasz rá. Ennyi.

Amúgy ehez mi köze annak, hogy van 2 gyereked?

2022. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmi, csak ez az egyetlen szemelyisegjegye hogy gyerek van
2022. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon erős elhatározás kell. Sorolj fel magadnak több indokot, miért akarod letenni. Ezeket ismételgesd, mikor elgyengülsz. Ezen kívül a nikotin tapaszt tudom ajánlani az elején, nekem sokat segített. És persze, amennyire lehet, kerüld azokat a helyzeteket, társasàgot, amikor rágyújtottál.
2022. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
ha 25 évesen már két kölyköm lenne én is cigiznék......
2022. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. ANnyi köze lehet hogy én is akkor szoktam le amikor tudtam hogy fiam fog születni.

Ez akkora erőt adott hogy minden nehézség nélkül leszoktam.

Persze az erős akarat az kellett hozzá, és aztán már minden örültem hogy eddig már eljutottam és ez egyre erősödött.

2022. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az a baj, hogy rossz a hozzáállásod, élvezned kell minden egyes pillanatot, amit nem dohányzással töltesz, élvezned kell, hogy egyre jobban fogod érezni az illatokat, az izeket, élvezned kell, hogy nem kell agyon parfümöznöd magad, ha elmész valahova, hogy ne érezzék annyira a cigit rajtad. Élvezd, hogy sokkal jobban bírod a terhelést fizikailag és mentálisan!


Ha ránézel egy dohányos emberre, örülj neki, hogy neked már nincs igényed arra, hogy mérgezd magad, érez szánalmat az olyan emberek iránt, akik nem tudnak élni anélkül hogy naponta mérgezzék magukat.


Olvass ebbe bele, segíteni fog:

[link]

2022. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, egyébként el sem tudok képzelni jobb motivációt, mint hogy vannak gyerekeid.

A gyerek úgy működik, hogy folyamatosan figyeli a környezetét és ez alapján szocializálódik. Tehát, ha te dohányzol, a gyereked is sajnos jó eséllyel dohányozni fog, hiszen ezt a szociális mintát tanítottad neki.

A gyerek úgy fog viselkedni, gondolkodni idősebb korára, ahogyan te tanítottad neki.

2022. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 after stroke ***** válasza:
64%
Az is könnyíti a leszokást, ha egyidejűleg a kávét is elhagyod.
2022. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 Ez nem igaz.

Ha a körömrágásról akarsz leszokni, nem az a megoldás, hogy levágod az ujjad. Semmi köze a kávénak a dohányzáshoz, csak sokan igy szokták meg, de ha egyébként nem szokott az ember dohányozni a kávé mellet, akkor nem befolyásolja a kávéfogyasztás a dohányzáról való leszokást.

2022. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!