Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki számít erős dohányosnak?

Ki számít erős dohányosnak?

Figyelt kérdés
Hány szál fölött?
2022. ápr. 11. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi fél-1 doboz
2022. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit ősszetettebb dolog. Az,aki létezni se tud nélküle. Mondjuk én csökkentettem napi kb.8 szálra másfél dobozról,de anélkül nem bírnám. De pl.volt egy kolleginám,aki egy 12 órás műszakban eltolt egy egész dobozzal,otthon meg nem cigizett. Ha szabin volt 2 hétig,akkor addig nem szívta.

Van egy jó kis teszt a leteszemacigit.hu- n. Egy fizikai és egy pszichés függés mérő teszt. Na nekem a fizikai 10/9, a pszichés 10/10.

Szóval én a 8 szálammal is erősen függőnek számítok.

2022. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes volt az a teszt, nekem 8-8 lett, pedig nekem a napi egy doboz a minimum.


Annyit még hozzátennék, hogy az előzőnek igaza van, de általánosságban azt hívják erős dohányosnak, aki sokat szív. Tehát lehetsz te nagyon függő, de ha csak napi két szálat szívsz kb nem fogják rád azt mondani, hogy erős dohányos.

2022. ápr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!