Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt aki nem akar/tervez...

Van itt aki nem akar/tervez leszokni?

Figyelt kérdés

Akárhányszor eszembe jut a leszokás lehetősége mindig tépelődök rajta pár napig aztán arra jutok, hogy úgyis dohányos vagyok már, minek?

Több mint 10 éve szívom már, anno azt hittem, hogy még 20 éves korom előtt abbahagyom, most vagyok 27...

Van így ezzel még valaki? Lenne értelme leszokni vagy ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem akarok szóval nem is tudnék?



2022. ápr. 22. 03:56
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
sose terveztem iyet
2022. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Én! Cigi éltető erőt ad nekem, soha le nem tenném! Szívom az elfbart is meg az analóg cigit is. Mindkettőt egyformán nagyon élvezem. Napi 2 doboz pall mallt szívok + mellé még szívogatom az elfbart is!(:

2 éve csinálom ezt és kíváló egészségnek örvendek.

Tuti nem is káros a cigi...

2022. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk 2 év után én sem éreztem sokat... De azért jó tudni, hogy vannak még ilyen hozzám hasonlók
2022. ápr. 22. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Eszembe sem jutna leszokni a dohányzásról!

Több mint 20 éve dohanyzom és egyszerűen imádom!

2022. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Na mi van kérdező, a lelkiismereted leszokásra késztett és abban reménykedsz, hogy itt majd valaki meggyőz az ellenkezőjéről?

Ne erőlködj, egyetlen érv sem létezik a dohányzás mellet. :)

2022. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ameddig sima cigit szívtam mindig bennem volt, hogy abba kell hagyni.

Egyik napról a másikra váltottam elektromosra ez is tökéletesen lefedi a nikotin igényemet erről mar nem akarok leszokni. Persze sikerült mar letenni több hónapra is volt hogy 8 hónapig nem szívtam de mindig bennem volt a nikotin utáni vágy.


De sima dohányos cigit már nem tudnék a számba venni a füstjétől is rosszul vagyok.

2022. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös,ja valami olyasmi. De kétlem, hogy abba tudnám hagyni. Túlságosan szeretem xD
2022. ápr. 28. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Nem, nem szereted, gondolj csak az első cigidre, az is szarul esett igaz? Valószínűleg szédültél talán még hányingered is volt tőle, a tested figyelmeztetett, hogy valami olyat csinálsz, ami nem jó neked, nagyon sok ilyen cigit kellet elszivnod, hogy végre függővé válj és ne érezd ezeket a figyelmeztetéseket.

Olvass bele ebbe:

100%, hogy ezzel sikerülni fog. :)

[link]

2022. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem és nem tervezek jelenleg
2022. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!