Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elf bar kevésbé káros mint...

Az elf bar kevésbé káros mint a rendes cigi?

Figyelt kérdés

Illetve jól tudom, hogy van nikotin mentes, 2%os és 5%os?

Vagy van ezektől erősebbek, gyengébbek is?


Aki használja mi a tapasztalata?



2022. máj. 6. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Kevésbé káros. Mentesen szinte semennyire.


Kipróbáltam egyszer-kétszer de nem jött be, sima ecigiket jobban szeretem.

2022. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
61%

Még szép. A rendes cigi a legkárosabb, annál mérföldekkel jobb az e cigi/ elfbar... Főleg a nikotin mentes, abba kb semmi nincs, csak maga az aroma :D


Tapasztalat: a nikotinmentesnek kb csak az íze van, semmi torokhatás.

Ha még nem próbáltál semmilyen cigit, a 2%-osat ajánlom, aztán dönthetsz hogy szeretnél-e erősebbet, én pl az 5%-osat se érzem, de a baráti körbe van olyan, aki már attól is szédül, szóval szerintem ne azzal kezdj :)

2022. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még nincsenek erről hosszútávú kutatások, ne higgy ezeknek a nagyokosoknak, akik aztmondják, hogy ők szívták 3 hónapig és nem éreztek semmit. Én is cigiztem 4 évig és nem éreztem tőle semmit, mégis tudom, hogy káros. A tüdőd nem arra van kitalálva, hogy mindenféle liquidet meg tökömtudja mit dolgozzon fel. Szóval igen, ha nem akarod, hogy baja legyen a tüdődnek, inkább ne szívj semmit.
2022. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!