Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitől lehet valaki depresszi...

Cigitől lehet valaki depressziós? Aki volt így, elmesélné röviden?

Figyelt kérdés
Én, amikor elkezdtem, egész boldog voltam, jó kedvem volt mindig. Aztán szívtam és szívtam, a hangulatom egyre kétségbeesettebb lett, izgultam mi lesz velem, mélységekbe is estem. Mindössze majdnem fél év alatt, igaz sokat szívtam. Az élethelyzetemben semmi változás nem történt, semmi trauma. Lehet ez a változás a cigitől?

2022. máj. 15. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez inkább kémiai egyensúly felborulása az agyban, hormonok okozhatnak ilyet, cigi nem valószínű.
2022. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkréttan a cigitől is lehet, de ami itt fontos az az önbecsülés kérdése, egyetlen cigis sem büszke magára, azért mert cigizik, legbelül az összes utálja magát, azért mert rászokott, arról nem is beszélve, maga a felismerés, hogy ,,függővé váltam" vagy hogy ,,mérgezem magam", na az már okoz depressziót, de biztos vagyok benne, hogy biokémiai szinten okozhat.
2022. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2022. máj. 15. 17:29
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem a csatorna mászott le a Szájeren, kérdező. Nem a cigitől van depressziód, hanem a depressziód miatt szívsz egyre többet.
2022. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!