Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik tizenhárom-négy éves korukban már cigiznek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Szomorú,később mi jön?- a pia,diszkó és a sex 14 évesen.

Persze nem mindegy egy pár száll, és csak néha kiprobálja v. dobozzal szívja rendszeresen.

Meg hogy hol a szülője ilyenkor?,-simán lehet érezni a füstöt.

Meg gondoljon bele elkezdi szívni rendszeresen,napi doboz lesz belőle a szüleit mennyi pénzzel rövidíti meg majd havonta.

Ilyenek jutnak ilyenkor eszembe.

2010. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Utálom, ha valaki cigizik.

És főleg azokat a tiniket, akik csak úgy fújják a cigifüstöt, úgy,hogy a homlokuk szinte behorpad, de olyan menőnek hiszik magukat ,hogy majd szétesnek.-.-"

Mellé gratulálni tudok a szülőknek is, hogy ennyire elhanyagolják a gyereküket. Mert mi jön cigi után(?)...

A másik az, hogy a cigi káros. Majd csodálkoznak, ha szájrákot kapnak 30 éves korukra.

Még annyit hozzátennék, hogy a mellettük lévő többi ember életét is kockára teszik, passzív dohányosként. Mert én már nagyon unom mikor pl állok a buszmeg-.ba és odajön mellém egy cigiző sz.arzsák, és fújja a pofámba a rohadt cigifüstjét. :@ Nem tudom miért nem lehet más emberekre tekintettel lenni, de azért szerintem az empátia hiányzik a legtöbb emberből.

2010. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
megállhatnak a növésben, visszamaradhatnak a másodlagos nemi jellegek fejlődésével, akármi. akkor inkább szexeljenek.
2010. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
semmi. baromira nem érdekel. akkor sem izgatna, ha az én gyerekem tenné. hogy miért? mert lehet pattogni, mint a simi labda...ha akar szívni, így is, meg úgy is megoldja.
2010. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért sexelni ne sexeljenek,azt sem ajánják a szakértők 16 éves kor előtt!!!!!És az is ilyen fiatalon undorító,ne legyenek szaj.hák,mert jobbat nem tudnék arra sem mondani akit ennyi idősen már kezelgetnek,csak hogy buta kis liba v. kisköc.sög!!!!


De az tény ha megnézed egyre fejlettlenebb,kisnövésűbb fiúk vannak,ha még cigiznek is akkor meg még fejlettlenebbek lesznek és satnyábbak.


A cigi káros,ettől senki nem lesz nagy,v. menő,csak azt mutatja hogy milyen ostoba,buta kisgyerek.

És igen a szülőkről is képet ad.

Ezeknek a gyerekeknek a fenekük alá gyarkran aláad mindent a szülő és semmi otthoni feladata nincs,semmi kötlesség.

Amíg valakit otthon kiszolgálnak hiába cigizik,addig hol lenne már nagy v. felnőtt.Ha valakit még 20-25 évesen is kiszolgálnak,akkor nem felnőtt,a kora hiába az.

Meg még a nagyon link családoknál van ez hogy eleresztem a gyereket.

A szülők felelőssége nagyon nagy,de sokan tesznek rá,sőt megveszik a gyereknek a cigit,és lezárják annyival mit tudnék tenni,úgy is megvenné stb.


Szerintem a sok kistaknyos tanulja meg előbb bekapcsolni a porszívót,meg mosogatni,nem csak követelőzni kell,hogy mit akarnak vetetni a szülőkkel,hanem segíteni is lehetne.

2010. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát semmi jó,de az őseikről sem.
2010. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

én lesz@rom, nem én szívom szal nekem tökmindegy

semmit se tesz velem, ha meg jön vki aki cigizik odaébbállok ennyi nem érdekel:(

2010. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
83%

nagyon nagyon rossz hogy ilyen korán

sőt,nem csak korán,de semmikor se cigizzünk!!

nem csak 13-4éves korban kezdik,hanem van,aki előbb..van 1-2ismerősőm akik 11éves koruk óta..

2010. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 yuda ***** válasza:
Azt gondolom azért cigizik,mert fontosabb a társaságba tartozás számára, mint a saját egészsége -és bár erősnek képzeli magát -mégis gyenge jellem ezek szerint.
2010. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Lóbébi ***** válasza:
50%

6 évesen kezdtem cigizni és 50 évig szívtam!

Nem lettem korcs a szexuális éltem is rendbe.

Irkáltok itt össze vissza kis buzeránsok,a gének döntik el hogy árt vagy nem.Volt olyan barátom 30 évesen feldobta a talpát pedig nem bagózott és nem is ivott.

2010. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!