Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik tizenhárom-négy éves korukban már cigiznek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
DOHÁNYOZZ!
2010. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyi esze van,akkor sajnálom.Egy-két száll még nem nagy ügy,de a függőség már az.
2010. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Lóbébi ***** válasza:

Szia 09-23 :18.30

Nem kamu a mit írtam!

Most vagyok 59 éves városi de sokat vagyok a szabadban,tetőszigetelő vagyok.

Soha semmi bajom nem volt hogy nagyon korán rászoktam a cigire.Persze nem buzdítok senkit hogy engem kövessen,csak a tényeket írtam le.A pia az ami kimaradt az életemből és nem is hiányzik.Való igaz hogy a mai fiatalok satnyábbak mint a mi abban az időkben voltunk.

A tv és a számítógép nem nevel izmokat,ezért satnyák mert lusták mozogni.Mi képesek voltunk elmenni dinnyét lopni akár 15 km is:))))))))Ezek a taknyosok meg mindent a szobába szeretnének meg kapni!

2010. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Lóbébi!


Kösz a választ,akkor jól gondoltam,de hidd el az is segítet neked hogy bár már nagyon korán bagoztál,de rengetegett mozogtál és egészségesebben életek az akkori fiatalok,mint most, a kaja is tele van most tartósítóval,génmódosítókkal,ami rákkeltő is sok esetben.


Húszon éves vagyok,de vannak emlékeim,hogy 5-10 évesen másabb volt akár egy felvágott íze is mint ma,most néha olyan tartósítószert érzek mindenben.


Meg nem ajánlom senkinek sem a korai cigit,attól nem lesz felnőttebb senki sem,de elsatnyulhat,később és lassabban fejlődhet,főleg ha mozgáshiányos életet folytat,ami ma jellemző.De akkor sem akarom elhinni,hogy nem vennék otthon észre aki rendszeresen bagozik már ilyen fiatalon,mert az meg egész más,ha csak kipróbálja valaki a dolgot.


Az is baj szerintem túl sok mindent megengedhetnek maguknak a mostani tinik egy része,szórják a szülők pénzét ,elbulizzák,kijárják,hogy ők minden hétvégén szórakozni,búlizni akarnak,Balatoni nyaralgatást és egyebet fizetettnek,mert nekik jár.Oké fiatal,most kell az élmény,de ha csak úgy kap,és nem tesz érte,később sem fogja tudni nagyon értékelni a dolgokat.

2010. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!