Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik tizenhárom-négy éves korukban már cigiznek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Mert a fiatalok társasága a cigiről szól.

Suliban mennek ki cigizni szünetben, suli előtt, suli után.


Amúgy az ő dolguk hogy cigizek vagy sem, de sok ismerősöm a szülei tudta nélkül cigizik. Annyi azért lehetne bennük hogy felvállalják a szüleik előtt, ha már annyira akarnak cigizni.

2010. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fogok cigizni, ha apám nem hagyja abba a szivarozást. Azt mondta, hogy ha én cigizek, akkor azonnal abbahagyja aszuivarozást^^ Szerencsére megállapodtunk abban, hogy, ha 85 kg lessz, akkor abbahagyja^^
2010. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

13-14 éves takonygomboc mit akar már?

Azt sem hiszem el,hogy ne lehetne érezni a bagószgot rajtuk,ez csak a szülők mentegetőzése,azok sem akarnak semmit vállalni,inkább odaadják rá a pénzt,aztán annyit mondanak úgy sem tudok ellene tenni,ja ez a legegyszerűbb,könnyebb mintha dumálni kellene róla v. bármiről,azért van ennyi lányos fiú is,a hülye tapados nadrágban,vasalt hajával meg csőgatyájával.A szülők semmit sem akarnak vállalni,úgy tesznek mintha nem tudnának róla,a fiaikkal sem beszélgetnek erről a témáról sem,hogy férfi és ne valami csupasztott hímring.ó legyen,v. lánynál hogy plázacica.


De egyébként magamba röhögök ezeket a kis sutyokon.

2010. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
lefogadok kedves utolsó, hogy nincs még 13-14 éves kamasz gyereked... de baromi kíváncsi lennék, hogy te ugyan mi a fas.zra mennél vele... gyanítom, hogy semmire... :D
2010. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

Sok barom... komolyan erre már nem lehet mit mondani.

Mi a véleményem? Az, hogy ők is emberek. Az, hogy az emberiség a hülye sztereotípiáira épít, és azért mert bagózik, már el van könyvelve hülyének. Mit érdekel az téged? Ők nem szólnak bele abba, hogy milyen nadrágot vegyél fel, hát te se szólj bele abba, hogy mivel cseszik vagy nem cseszik el az életüket.

Nem a te dolgod!


Ha mindenki magával foglalkozna, már régen nem itt tartanánk.

2010. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát könnyű a sok kis parasztnak szorni a szülők pénzét!


Jó véleményem nincs,egy csomó ilyen elkényszetetett,fejlettlen törpét látok,röhejesek,ha meg valamit egyedül kellene elintézniük akkor még a 16 -17 évesnek is anyucira van szüksége,még dokihoz sem tud egyedül menni.

Nagy a pofája a haverok előtt,de egyedül meg kussolnak.


Jó véleményem még se lehet ha 6-8.-as kölyköket látok bagozni.Jól el vannak eresztve.



Bár az sem mindegy most egy-pár száll cigiről beszélünk,vagy már függő bagosról

2010. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13-14 évesnél a szülő,ha akar bőven bele tud még szólni a dologba!
2010. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én röhejesnek tartom őket. Én is az voltam még 15 évesen is, pedig a fiúk már legalább 19-nek néztek. Eröltettem egy darabig, mert a társaságomból többen is cigiztek, de

érdekes módon nem szoktam rá.

2010. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

Lóbébi!


Elvileg ha nem kamuzol akkor 56 éves vagy,v.még több.De a stílusod egy tinié.Figyelj már,abban igazad van hogy a betegségre való hajlam és a genetikának van a legnagyobb beleszólása,de igenis káros a cigi,főleg ha ez a 2 tényező benned van.


Lehetnél annyira bölcs,hogy nem buzdítasz cigizésre senkit!Elég káros dolgot csinálnak a mai fiatalok,meg amiket még kajálunk és lehetne sorolni.


De figyelj ide,oké 6 évesen bagoztál,de ha pl egy falusi gyerek voltál,akkor lehet több munkát végeztél a szabadba,mint ma egy 20 éves,többet mozogtál,egészségesebb kajákat ettél stb..

A mai fiatalok nagy %-ékának semmi dolga!Ezt úgy mondom hogy a 20-as élveim közepén vagyok és sok házimunkám volt már gyerekként is.


De nézz körül a lányok egyre fejlettebbek,magasabbak,erősebbek és a fiúk meg satnyulnak,ez főleg a 13-17 éves korosztálynál megfigyelhető.Szóval valami bölcsebb dolgot kellene javasolnod nekik.


Egyébként igen ők is emberek ez igaz,de aki már rászokott ilyen fiatalon ott hol volt a szülője,mert imádják a beszélgetéseket elhanyagolni újabban,pénzzel megoldják a dolgokat,v ráhagyják a gyerekre.

2010. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát nem kellene nekik,ettől sem menőbbek,sem felnőttebbek v. nagyobbak nem lesznek.Aki náluk idősebb úgyis tudja otthon milyen kiskölykök,anya,apa elkényesztettett picikéi,már csak ezért is vicc a dolog.
2010. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!