Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves vagyok 1 éve dohányzom...

16 éves vagyok 1 éve dohányzom először ecigivel kezdtem aztán már egy fél éve vegyesen cigi és ecig?

Figyelt kérdés

A nyáron napi 1-2 szálakat szívtam és kevés ecigit de most hogy elkezdődött a suli ijen napi 7-8 szálak is elkopnak és az elmult néhány napba fáj a tüdőm nehezen kapok levegőt szúr ahogy veszem és ha kifújom ha csak "van" akkor is feszít az egész tüdőm. Szerintetek csak azért van mert a tüdőm nem volt hozzászokva ehhez a mennyiséghez vagy tűdőrákot kaphattam? Nagyon félek hogy tüdőrák és ezzel mit lehet ijenkor kezdeni hogy enyhébb legyen a leszokáson kívül?

Anyámék tudjak hogy cigizek de nem tudom mit kezdhetnék ezzel a helyzettel egyenlőre remélem hogy csak megerőltetés és nem komojabb. És még egyszer mit lehet vele kezdeni hogy kevésbé legyen szar?

Kérlek a hülye válaszokkal hanyagoljatok



2022. szept. 5. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg abbahagyni a füstölést vagy füstölj kevesebbet.
2022. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10. Van aki a koliba 18felett van és a nikotint valszeg birom mert 5%elfbár is sima volt mikor meg lehetett meg snüssz 2szer eddig osszesen meg a mult heten sokat cigiztem minden nap hetfotol es csak péntek meg hétvége fele kezdett el fájni.
2022. szept. 5. 19:35
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Én 16 éves korom óta dohányzok most vagyok 18. Én heti 1-2 szál sima cigit szívok el ,de e-cigit!( nem elfbart) azt napi rendszerességgel szívok.

Nekem is szokott szúrni a mellkasom a sima cigitő is ,de az e -cigitől jobban de szerintem 100% hogy nincsen tüdőrákod! 1 év dohányzás után nem lehet ez gyakorlatilag lehetetlen hogy tüdőrákod legyen még!

De csökkentsd az adagot, próbálj meg napi 1-2 szálra átállni vagy csak az e-cigidet szívd!

2022. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%

A sima cigivel kátrányt és több mocskot is szívsz be a nikotin mellett, amik rendesen "megütik" a tüdődet.

Az ecigi lehet kevésbé rossz, mint a cigi.


Bár a legjobb megoldás a letevés.

2022. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
de amugy attol menobb leszel ha dohanyzol? Engem abban a korban, nem regen volt, nem hagytak beken hogy miert nem cigizek...
2022. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
tudorakot nem kaphattal ennyi keves ido utan, csak ne szivj el semennyit, ha nem jobb akkor menj orvoshoz, ennyi, haverjaidnak meg mondjad hogy ne basztassanak ha nem fogsz cigizni
2022. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
fogadjunk te is basztattal mar valakit mert nem gyujt ra? gondolom igen, na most meglatod hogy neked se kellett volna.
2022. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!