Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzáshoz való leszokáshoz...

Dohányzáshoz való leszokáshoz biorezonanciás kezelés vagy inkább akupunktúra?

Figyelt kérdés

Olvasni róluk jót is, rosszat is.

Ha valaki azt írja, hogy csak elhatározás és akaraterő kérdése, azt lepontozom, mert nem ez a kérdés.



2022. szept. 25. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Dohányzáshoz=dohányzásról :)
2022. szept. 25. 13:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem ér semmit önmagában. Csodát egyik módszer sem tud tenni. Nekem nikotintapasz segített.

Egyik ismerősömnek volt a fülében ilyen akupunktúrás valami. Ő is várta a csodát, ami nem jött el. Azóta is dohányzik.

2022. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a nikotin tapasz semmit nem segített. Csak a bőröm lett tőle kiütéses.
2022. szept. 25. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha igazi dohányos* vagy és le szeretnél szokni, de segítség nélkül nem megy, nézz utána a Champix és Liberisan gyógyszereknek. Én próbáltam a tapaszt, akupunktúrát, nikotinrágót, voltam biorezonanciás kezelésen, egyik sem ért semmit. A Champix-szal egyszer 3 évre leszoktam, de egy sorozatot kivontak belőle a forgalomból régebben, nem tudom most kapható-e. Jelenleg a Liberisan nevű gyógyszerrel próbálom a leszokást, 2 napja nem cigizek, kicsit nehezebb, mint a Champix-szal, de végülis működik, sokat segít. (mindkét gyógyszer vényköteles, orvos írja fel)


*igazi dohányos = rendszeresen dohányzol, nem csak buliban, este, otthon, stb.

2022. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen, de még mennyit, és 24 éve... :/ A champix-ről olvastam, nem forgalmazzák már sajnos. A Liberisanról még nem hallottam, utána nézek, köszönöm.
2022. szept. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!