Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek le tudok majd...

Szerintetek le tudok majd szokni? (kifejtem lenn)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel úgy keltem fel, hogy szinte "megutáltam" a cigit. És sem tegnap, sem ma nem gyújtottam még rá, de evés után és kávéval sem nagyon éreztem, hogy kellett volna. 4 éve dohányzom, de eddig még nem volt ilyen...

Szerintetek képes leszek ezután is megállni, hogy ne gyújtsak rá?


2010. szept. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akarat kérdése, jó lenne ha sikerülne^^
2010. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morfologus ***** válasza:
Vannak olyan napok, amikor nem kivánod a cigit, hamar elmúlik ez a "undor". :) Ha már 2 napja nem szivtál, akkor most próbáld meg abbahagyni.
2010. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még ma sem gyújtottam rá. :)
2010. szept. 28. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
ha most rágyújtanál még roszabb íze lenne mint ahogyan most undorodsz, de a 2. száltól visszaállnál a függő státuszba (második, nem harmadik!) akaraterő, és pár nap múlva elkzdesz jobban érezni illatokat, később kiderül hogy olyan leszel akit nem zavar nagyon a füst v annyira utálni fogod hogy bárkin megérzed mint egy detektor :)
2010. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia sera 79! Már érzem másokon a füst szagát, és ez furcsa, eddig még nem volt ilyen...

És még mindig cigi nélkül!!! :)

2010. szept. 29. 16:49
 6/7 anonim válasza:
Kitartás!!!!!! Én 1 éve döntöttem el, hogy no cigi, azóta is tartom, sokkal energikusabbnak, egészségesebbnek érzem magam, és illatos vagyok :) Hajrá, hajrá!
2010. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Azóta is tartom magam, bár ma úgy éreztem, hogy jó lenne rágyújtani, de megáltam, és remélem sikerül.

Te nagyon kitartó vagy, ha 1 évig sikerült megálnod. :)

Szép eredmény! :)

2010. okt. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!