Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy minden jól...

Mit tehetnék, hogy minden jól sikerüljön?

Figyelt kérdés
Mostanába lesznek vizsgáim, nagyon szorongok miattuk (múgy is szocfóbos vok), nem tudnátok vmi gyógyszert javasolni? vagy vmi enyhe dorgot ami egy kicsit elrepít (nem nagyon) csak hogy ki tudjam zárni mindnekit körülettem. Csak egy alkalomra kéne, mit próbáljak ki?
2010. ápr. 13. 19:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

kérlek ilyeneket ne írjatok, hgy pszichológus, tanuld meg jól, mert az megvan, nem azzal van a baj h nem tanulok.

Köszönöm aki válaszol rá!

vagy esetleg vmi alkohol is jó lenne, ha vki már próbálta

vagy esetleg gyenge nyugtató és alkhol meghozná a hatást?

vagy nyugtató+energiaital?

2010. ápr. 13. 19:52
 2/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem Te vagy véletlenül a Tóth Andrásné leánya?

2010. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezzel áltatnám magam, hogy csak egy napra próbálnám ki. A legjobb, ha jól felkészülsz és akkor nem kellene ilyen hülyeségek miatt görcsölnöd. Relaxálj, nem kell neked semmilyen drog vagy nyugtató!!
2010. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm aki írt rá

első kérdezőnek: nem nem én vagyok, de örülök, hogy akkor nem csak nekem vannak ilyen gondjaim hanem más felnőtt embereknek is

2010. ápr. 14. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, igen, már látom. Te nem váci lakos vagy. Csak annyira nagy a hasonlóság a fogalmazásban, meg a módszerben, amit felvázoltál a probléma megoldására, hogy rögtön őrá gondoltam. Meg őneki fáj a lába is, és nem adja át a helyét az öreg nyugdíjasnak, mert az ingyen utazik. Akkor legalább álljon, ha már nem fizet.
2010. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak: attól fáj a lába, mert szoorng ő is?
2010. ápr. 15. 14:06
 7/14 anonim válasza:

Hali mindenkinek!


Kedves kérdező: én nekem teljesen ugyanilyen nyavajám van, én simán iszok nyugtatóra energiaitalt nem lesz tőle semmi bajod, de tényleg jobb lenne nem gyógyszerhez nyúlni, ahnem másképp megoldani a problémákat. ha csak tényleg EGY ALKALOMRÓL van szó, csináld meg, egy alkalomtól nem lesz semmi bajod, és legalább jól sikerülnek a vizsgáid, ha meg érettségiről lenne szó na akkor az egész életedet meghatározza, szóval sztem egy ilyen izén ne bukj el, mert sztem sokkal rosszabb lenne ha meg abba betegednél bele, hogy megbuksz pedig tanulsz rá.

le lehet pontozni igazából lesz@rom...


Szia Sanyi!

Bocs, de neked meg mi közöd hozzá, hogy ha kiírnék egy ilyen kérdést, ez egy oldal, mindneki azt kérdez amit akar

és ha én voltam volna akkor mi lenne?

ha lennél olyan szíves ne írkáld már ki a nevem minden fórumra, és hagyál engem békén, azért ez már elég idegesítő, hogy feljövök info órán 10 percre gépezni, erre feljöövk az oldalra, olvasgatom a kérdéseket, tökre magamra ismertem erre a második komi rólam szól

hát, jó lenne ha ezt befejeznéd

na és ha én tettem volna fel ezt a kérdést akkor mi lehet volna? úgy b@szom el az életem ahogy akarom, én életem én halálom, senkinek semmi köze hozz, ha füvezek, ha itravénásan szúrom magam, ha kiütöm magam és ha repülök

de más vagy én is más vok...

sztem ezt tovább nem is kell ragoznom, szal örülnék neki, hogy ha mostantól kitörlődnék belőled, és nem minden kérdésről én jutnék az eszedbe

amúgy meg nekem ez rossz mert olvasgatják az osztálytársaim is, és hát kb 2 perc kell h rájöjjenek h kiről írt vki

amúgy meg a buszos "állás"-most neked nem mind1 h átadom e helyem vagy nem

am képzeld átszoktam adni a helyem, sőt le se szoktan ülni, csak mindkét kezem tele van és úgy állunk mitn a heringek a buszon és majd el esek, és ráadásul mér rosszul is vok, és ha találok egy szabad ülőhelyet akkor leülök..

amúgy meg ugyanúgy megveszem azt a kib@szott bérletet, szal nekem sneki se mondja h jaj de bunkó nem adja át a helyét, mert igenis átadom, ha meglátok egy iőds mebert, terhes, kisgyerekes anyát stb..

ekkora tapló nem vok, de nehogy már még magyarázkodnom kelljen h jaj egyszer leültem mert kib@szott szarul voltam..

na szal erről ennyit, hagyj engem békén!

gyerünk szavazztaok le, nem izgat

ja és nem ez már nem a kérdezőnek szól..

és attól nem fáj a lábam h ideegs vok, félreértetted:)

2010. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszike a választ, átgondolom majd még, mert én nem ilyen vok aki menekül a problémák elöl, hanem megoldja de nem gyógyszerrel..

a többibe nem tudok beleszólni, de sztem nem itt kéne ezt megvitatnotok

de amúgy milyen fura, lehet hogy nekem is van itt ismerösöm aki rámismerne mégerre nem is gondoltam:D

amúgy várok még választ:)

2010. ápr. 15. 18:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szocfóbos vagyok. A vizsgán valószínűleg nem fog előjönni, mert annyira leköti a figyelmedet. Amire figyelned kell, hogy kiiktasd az önfigyelést. Ne a saját reakcióidat figyeld (pirulás, izzadás, stb.) hanem azt, hogy mit mondasz, és amit mondasz, az jó legyen.

Ne azt, hogy HOGYAN, hanem azt, hogy MIT mondassz!

Ha teljesen rá tudsz hangolódni arra, hogy ez egy vizsga, ez arra való, hogy megmutasd, hogy mit tudsz a témáról, akkor elő sem fog ez jönni. Meg kell értened: nem azt fogják osztályozni, hogy elpirultál-e, vagy izzadsz-e, esetleg remeg-e a hangod, hanem CSAK és kizárólag azt, hogy objektíven mit tudsz előadni a kérdésekre.


1+1=2 - pánikreakciók közepette is helyes válasz

1+1=1 - még a legnyugodtabban, megnyerő modorban is helytelen


Sok sikert és kitartást!

2010. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen hogy írtál..

Na vhogy ráéreztél a problémáimra, pontosan ez a bajom, hogy izzadok(főelg a tenyerem) és piros leszek, nagyon zavar, hogy érzem, hogy ég a fejem.

Na és arról még nem is beszélve, hogy szívdobogás, hányinger, ezeket nehezebb elviselni.

Megróbálom megfogadni a tanácsod!, és mégegyszer köszönöm!

2010. ápr. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!