Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Évek óta leszoktam a cigiről,...

Évek óta leszoktam a cigiről, legalább húszszor álmodtam már vele azóta, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem hiányzik :)
2022. dec. 27. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Cigiről nem lehet leszokni,csak abbahagyni.
2022. dec. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam róla évekig.
2022. dec. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert az agyad emlékszik a szertartásra.
2022. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1/ Bár ne lenne igazad!!): De sajna igazad van, én is leszoktam egyszer, egy évig nem gyújtottam rá aztán újra rágyújtottam mert kíváncsi voltam milyen lesz újra szívni, hát nem kellett volna, mert utána vissza szoktam azonnal, másnap újra rágyújtottam aztán megint. Most amugy már csak e-cigit szívok az nem olyan káros.
2022. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 év után is rámjon a vàgy, szóval igaza van annak aki azt írja abbahagyni lehet
2022. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leszokni nem
2022. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt embere válogatja, nem lehet mindenkire ráhúzni egy azonos lepedőt. Nálam egyáltalán nincs meg a vágy, de álmomban mégis elő-elő jön.
2022. dec. 28. 08:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, hogy meghazudtoljalak. A doki is mondta mikor leszoktam a gyógyszerrel , hogy vigyazzak mer barmikor újra vágyakozhatok rá. De mivel a fizikai függőség már nincs meg , igy könnyen ellenálhatok. Ennek ellenére az elmúlt pár évben egyszer kétszer ragyutottam. Talán egyéve utoljára
2022. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HA te most az álmokból indulsz ki , nagy baj lehet az agyadban.
2023. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogyatékos vagy hogy így ideböfögsz?
2023. jan. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!