Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok, találkoztatok már...

Lányok, találkoztatok már olyan fiúval aki sokat cigizett és emiatt merevedési gondjai voltak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki 15-20-30-40 éve cigizik lehetnek ilyen gondjai.

Kinek mikor jön elő.

Én alapvetően hányingert kapok attól ha valaki cigizik. A leheletéről nem is beszélve. Sosem lennék ilyennel kapcsolatban.

Számomra undoritó. És ha neki megér annyit az egészsége és a nemi gondok. Hát egészségére!

2023. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem kezdek bagóssal, mert büdösek, szóval a merevedési gond még nem derült ki egyiknél se
2023. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem hallottam még ilyenről... ha van is ilyen maximum aki több vagyis 20-30+ éve csinalja annak
2023. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem randizom én sem dohányosokkal. És sokan azért nem hallanak erről, mert ki az a férfi, aki szeret erről cseverészni másokkal? Ezek a tények sokszor féltett titkok maradnak, és a statisztikákban is könnyen lehet, hogy alacsonyabb számokat látunk, mert sokan nem vallják be, vagy másnak tudják be a merevedési zavarokat (aminek valóban sok oka lehet).
2023. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!