Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket mennyire zavarna, ha...

Titeket mennyire zavarna, ha a munkahelyeteken bent e-cigiznének és Iqos-oznának?

Figyelt kérdés

8 kollégám is bent doháznyzik, igaz, többnyire külön irodákban vagyunk, de sokszor nyitva hagyják az ajtókat, és érezni az iqos szagát azért (a rendes ecigihez képest, abból némelyiknek egész jó illata van).


Főnökség tud róla, nyugodtan szívják akkor is amikor bent a főnök is... Neki meg az a véleménye, hogy így legalább nem járnak ki óránként cigizni, szívják munka közben...


Covid előtt azért ez nem így volt, mindenki szépen kijárt cigizni, de akkor a mi részlegünk (könyvelés) több mint egy évig otthonról dolgozott, csak a IT rész volt bent, és valószínűleg akkor szoktak rá a bent doháznyzásra...



2023. márc. 14. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Attól, hogy nem klasszikus cigiszag, még büdös, pláne, ha sokan szívják egy légtérben.
2023. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna
2023. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna.
2023. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid alatt én is elkanászodtam, mert egyedül voltam az irodámban. Decemberben kaptam egy új kollégát, azóta félóránként-óránként tartok "wc-szünetet", szerintem azt hiszi hogy súlyos húgyhólyagproblémáim vannak. Most már úgy vagyok, hogy bár lassan öltözködés nélkül is ki lehetne menni, de nem fogok, mert hülyén venné ki magát ("jaaa hogy te végig az e-cigidet szívtad a wc-n, már mindent értek")
2023. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna
2023. márc. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!