Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A terhesség idején abbahagyni...

A terhesség idején abbahagyni a dohányzást? A füvet tisztán?

Figyelt kérdés
Ha már biztos a terhesség és 3 hetes kb akkor teljesen leállni a dohányzással. Viszont akkor jointot se szokás szívni? Vagy akkor a füvet pipából tisztán? Vagy az a kevés dohány még elmegy (napi 3 joint) ha gyenge dohányra (világoskék szofi) cserélem? Hogy szoktátok ezt megoldani?

2023. ápr. 20. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ne szívjál semmit!
2023. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben már teherbeesés előtt le kell szokni a dohányzásról, de minél hamarabb leteszed, annál jobb. Kis mennyiségű dohány is kifejezetten káros. Szerintem füvezni sem lehet túl egészséges, de tudom, hogy más országokban nem biztos, hogy ez az egységes vélemény. Mindenesetre én (amúgy sem, de) terhesen biztos, hogy nem kockáztatnék.
2023. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
És az ilyenek szülnek...Jó isten gyere le.
2023. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Pont a dohány, pontosabban az abban lévő nikotin ellen van legkevésbé védve a magzat. Még egyes drogoknál is rosszabb. Ne értsd félre, minden drog rossz neki, meg a fű és az alkohol is, de a dohányzással különösen sok kárt okozhat benne. Gondolom magadfajtának mindegy, hogy él e vagy hal a gyereke, de remélem legalább az észhez térít, hogy ha testileg vagy szellemileg károsodott gyereked születik, azt ezerszer nehezebb lesz felnevelni.
2023. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen ne drogozz
2023. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Remélem a babaváró már fel van véve meg a füstpatron meg van véve a genderreveal partyhoz közben meg mérgezed. Gratulálok!
2023. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Ja és kérdezem én, az ilyet nem lehet feljelenteni? Ez gondolom ebben az őskeresztény országban nem probléma.
2023. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
#7, természetesen egy név nélkül feltett kérdésért senkit nem lehet feljelenteni. A kérdés nem bűncselekmény, bármennyire elítélendő és megbotránkoztató is.
2023. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem akkor a dohány a nagyon káros. Amerikában is szívnak és nem okoz problémát. Biztos akkor ott dohány nélkül szívják. Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 20. 18:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9: a dohányt dohány nélkül szívnak?

Vagy, hogy értsem.Amíg terhes vagy TILOS az alkohol a dohányzás, bármilyen energiaital,drogok.

2023. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!