Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros lehet az egészségemre,...

Káros lehet az egészségemre, ha a fél osztály szünetben cigizik, ájkoszozik a teremben, tőlem méterekre?

Figyelt kérdés
Először is, aki azért akar cukkolni, hogy ne legyek már ennyire parás, az mehet tovább. Szóval nagyon durva a helyzet az iskolában, a teremben az osztály fele elfezik, száll a füst, ha olyan terembe vagyunk, ahol nagyok az ablakok, 1-2 cigi, ajkosz is elkerül. Egyik barátnőm is szívja az elfet, közvetlen közelemben, fújja az arcomba a füstöt minden szünetben, vagy közös programokon délután. Sokszor van köhöghetnékem ilyen nagy cigis szünetekben, és ha délután megyünk valahová a barátnőimmel, összefutunk a legnagyobb cigis társasággal az évfolyamon, mindnek száll a füst a szájából, majd meg fulladok. Rengeteg ilyen sz@rt beszívok mások miatt, és egy ideje elég köhögős vagyok, fáj a légcsövem, taknyos vagyok, irritált a szemem. Lehetséges, hogy ez a sok füst miatt van, amit nap mint nap beszívok? Lehet ebből komoly egészségügy bajom?

2023. máj. 10. 16:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10es, hidd el, őket pont nem érdekli, hogy másokat ez zavar, vagy más nem akarja belélegezni. Az a lényeg, hogy ők nagyfiúk, lányok lehessenek.
2023. máj. 11. 20:50
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor maszk?
2023. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok kérdező mégis milyen iskola az ahol a terembe cigiznek ?
2023. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!