Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha kipróbálom az ecigit mi...

Ha kipróbálom az ecigit mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
A rászokástól azért nem félek mert nincs rá pénzem, csak most adódna egy alkalom es megneznem h milyen, ugytudom van nikotin nelkuli is, ezek kozott mennyi kulonbseg van?

2023. jún. 20. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2023. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hagyományostól sem lesz semmi bajod.

Arra vigyázz, hogy ne szívj egyszerre sokat, mert könnyen beszédülhetsz, mivel nem vagy hozzá szokva.

2023. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat:)
2023. jún. 20. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem (tévesen) 20mg nikotinsós liquidet, hogy még 0 igazi cigit szívtam. 2 hét alatt elfogyott, semmi bajom nem lett tőle.
2023. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz! Én is nikotinos e-cigit próbáltam ki először! Sokkal jobb mint a sima cigi egészségügyileg is meg íz ügyileg is! Mondjuk elég drága, de ez a sima cigiről is elmondható. Ha már próbáltad a sima cigit is akkor köhögni se fogsz, de ha nem akkor 1-2x köhögsz aztán megszokja a gőzt a tüdőd! Én ajánlom egyébként az e cigit, szobába is lehet otthon szívni mivel nem büdös. Ráadásul ha nikotin mentes liqvidet veszel a rászokás se fenyeget. E- cigivel sokkal bulisabb cigizni mint a simával. Menő is. De azért a mértéket tartani kell az e-ciginél is, ergo ne lógjon azért egész nap a szádba, mert az se jó! Én 1 éve e-cigizek és azt kell mondjam, hogy nagyon jó! Mindenkinek ajánlani tudom csak! Ha valaki azt mondja hogy bajod lesz tőle az kamuzik!(:
2023. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köhöghetsz tőle.
2023. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!