Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz lehet hogy a dohányosok...

Igaz lehet hogy a dohányosok 80 - 90 százaléka megbánja hogy rászokott a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Akivel én eddig találkoztam, mind próbált leszokni vagy nagyon megbánta hogy rászokott a cigire...
2023. jún. 23. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, főleg amikor már tapasztalják a káros hatásokat.
2023. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, akiket én ismerek ők akkor a 20-10%-ba tartoznak.
2023. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem bánom, nem is örülök. Nem foglalkozom vele. Nem érdekel mibe vagy mikor szállok ki. Anyum tüdőrákban ment el, úgy, hogy nem dohányzott soha. Genetikám nyilván hordozza, ha ez visz, akkor ez, ha más, nekem úgy is jó.
2023. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szégyenlem hogy dohányzók, viszont imádok cigizni. Nem vagyok láncdohányos de jól esik a reggeli kávé mellé
2023. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Én 3 éve dohányzok és nem bántam meg. Igaz csak e cigit szívok kicsit ideges vagyok ha nem szívom, de amúgy más rosszat nem tapsztaltam.

Nem szégyenlem lehet megkövezni de még mindig így 2023-ban is menő a cigizés szerintem! Persze nem egészséges, de egyszer élünk!

2023. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Most lesarkítva kissé a dohányzás nem más, mint egy olyan káros szokás, ami során kátrányt és mérgek ezreit tartalmazó füstöt szívsz be naponta többször, sok sok pénzért, hogy enyhítsd az elvonási tüneteidet, amit valójában a cigaretta okoz.


Aki ezt fel tudja fogni, az megbánja, aki nem, az nem...

2023. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én meg bántam de szeretek cigizni.
2023. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Amikor dohányoztam és ilyen kérdéseket kaptam, mindig az volt a válaszom, hogy egyáltalán nem bánom, szeretek cigizni, eszembe sincs leszokni ... stbstb.

Sokkal jobban hangzott, mint a valóság, hogy “persze, hogy megbántam, de akaratgyenge vagyok ahhoz, hogy lerakjam, ezért muszáj szívnom, különben kiakaszt az elvonással járó kattogás."

2023. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!