Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki leszokott a dohányzásról,...

Aki leszokott a dohányzásról, aztán visszaszokott, az a visszaszokáskor visszatért ahhoz a mennyiséghez, amennyit előtte szívott, vagy először megint csak pár szállal indított és "szoktatta" magát egyre tobbhoz, mint amikor először szokott rá?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor fél év után visszaszoktam, 2 nap után ugyanott folytattam, ahol abbahagytam (napi 15 szál kb.).
2023. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legelső visszaszokásomkor (kb 8 hónapig nem cigiztem) az első héten még napi pár szál, de igazából csak küzdöttem ellene, mert valójában a rendes adagom, 1 doboz is lecsúszhatott volna.

Ezért nem lehet leszokásról beszélni, mert valójában sose szoksz le, csak szünetelteted a függőséged. Vagyis amikor “visszaszoksz", annak köze sincs ahhoz a folyamathoz, mint amikor legelső alkalommal rászoktál a cigire. És ez akkor is igaz, ha két cigi között eltelik 20 év.

2023. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. EZ hülyeség.

Én leszoktam és LESZOKTAM!!

Nem szüneteltem, hanem végleg leszoktam.

Hiába áltatjátok önmagatokat és próbáljátok megmagyarázni amit nem lehet.

Akarat kel hozzá és lelehet szokni.

Nekem még véletlen se jut eszembe és sose kivántam a cigit és nem is fogok rágyujtani soha.

Csak vannak borzasztó akarat gyenge emberek és azok önigazolásképp megmagyarázzák ezt a dolgot.

2023. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as dohányoztál? Igen! Emlékszel rá milyen? Igen! Kialakult benned a függőség? Igen! Ki tudod törölni a függőséget a sejtjeidből? Nem!

Vagyis biológiai értelemben nem leszoktál, csupán abbahagytad. Ahogy írtad, akarattal. Vagyis kontrollálod a függőségedet. Ettől függetlenül a függőség még ugyanúgy ott van benned, tetszik vagy sem :)

2023. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Te okos tojás, nincs függőség bennem !!!

De hát úgy látszik neked nagyon beszűkült az agyad , mert csak a hülyeséget tudod nyomni.

Te magadról ezeket leírhatod és kész.

2023. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jól van főnök, pihenj egyet inkább :D
2023. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!