Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes lehet visszaszokni a...

Érdemes lehet visszaszokni a dohányzásra, ha a leszokás miatt súlyos egészségügyi problémáim lettek?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja nem dohányzom, de olyan súlyos problémáim lettek, hogy komolyan gondolkodom a visszaszokáson.

2023. aug. 8. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Említetted, hogy imádtál cigizni. Ha csak egy indokot keresel, hogy megint rágyújthass, háááát....


Az egészséges táplálkozás nehéz, főleg akik idősebben vágnak bele. Meg kell tanulni mi a jó és mi a rossz, ez egy folyamat amit egész életedben csinálsz. Ha kell segítség: személyi edző, táplálék tanácsadók tudnak segíteni.


Én maradnék az egészséges úton, még ha nehezebb is.

A legjobbakat kívánom

2023. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-es. Amúgy fiatal vagyok, de akkor sem egyszerű.
2023. aug. 9. 21:19
 13/15 anonim ***** válasza:

A jó dolgokért sajnos vagy nem sajnos de szenvedni/sz*pni kell. Akarat erő és önbizalmon múlik a nagy része. Én is voltam hasonló helyzetben mint te, nem lesz könnyű, de ami az út végén vár azért megéri a sok szenvedés


Én hiszek benned barátom<33

2023. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13-as, de döntöttem, holnap veszek elfbárt, és szépen visszafogyok.
2023. aug. 10. 22:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Fura vagy.

Van egy problémád, a túlsúly. És ahelyett, hogy arra koncentrálnál, most majd lesz két problémád - túlsúly és dohányzás - , amit a hozzáállásod miatt nem tudsz majd megoldani.

2023. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!