Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a fűre?

Rászoktam a fűre?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy nem lehet raszokni de mindennap kivanom az erzest szoval megis okozz fuggoseget?
2023. szept. 1. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne lehetne rászokni, ki mond ilyen baromságot
2023. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A csokoládé és a zabkása is okozhat függőséget, a fű miért ne?

Az "elvonási tünetei" viszont jóval enyhébbek, mint az alkoholnak, dohánynak, heroinnak, amfetaminnak, gyógyszereknek....

2023. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet arra rászokni...
2023. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fizikai függőséget nem okoz, mint a nikotin vagy az alkohol, vagy sok más drog, ellenben a mentális rászokás valóban lehetséges a fű esetében is. Szóval testi tüneteid nem lesznek, de lelki sóvárgás bizony felléphet. Tarts egy kis szünetet most a marihuána fogyasztásban, legalább egy hónapot, és ha vissza is térsz hozzá, ne legyen túl rendszeres. Néha buliban vagy barátokkal elmegy a dolog, meg tulajdonéppen ártalmatlan(abb, mint sok más opció) de semmiképpen ne hagyd, hogy a mindennapjaid részévé váljon a dolog!
2023. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hetente 1-2x szoktam van hogy nagyon megkivanom de mar nagyabol tudom kezelni,amikor nagyon kivánom de nem akarok szivni akkor leulok jatszani es akkor elmulik szoval mar jobb egy kicsit
2023. szept. 3. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj meg kell érteni, hogy van testi függőség és van lelki függőség. A testi függőség fizikai elvonási tünetekkel jár (pl. alkohol, heroin, nikotin stb). A cannabis ilyet nem okoz.

A lelki függőség a sóvárgásról szól. Fizikailag nem szenved a tested hiányt ilyenkor de lelkileg hiányzik az az érzés. Lelki függőséget szinte bármi tud okozni még a csokoládé meg a videojáték is. Persze, hogy a fű is tud.

2023. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!