Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lógjak ki mégis éjjel...

Hogyan lógjak ki mégis éjjel cigizni ha a szüleim éber alvók és minden neszre fel kelnek?

Figyelt kérdés

Arra is kijött apám a múltkor mikor ettem mert éhes lettem hajnalban. Nagyon leszidott, hogy mi a fenéért zabàlok éjjel. Pedig ez hogy éjjel eszek max 1 éven 2-3 alkalom fordul elő.


Az jo ötlet lenne ha inkább a szobámban gyújtanék rá úgy, hogy kihajolok és az ablakon fujom ki a füstöt?



2023. okt. 7. 20:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
De mégis mi a francnak bagózol éjjel? Aludjál inkább...
2023. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szívd el inkább akkor, amikor nem otthon vagy, suliba menet, vagy suliból jövet, utána dörzsöld be a kezed valami mentolos, vagy citrusos illatú kézfertőtlenítővel, illetve legyél 25-30 percet a szabad levegőn, és akkor nagy valószínűséggel nem fogják észrevenni, ha csak nem erős antidohányosok akiknek erre van beállva az orra. Ne kockáztass egy ilyet, ha már azért is lecs@szést kaptál, amiért éjjel ettél.
2023. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Bemegy a füst és megérzik.
2023. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Az éjszaka nem erre való.
2023. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Bele sem merek gondolni, miért érzel ekkora késztetést ilyen """lüke""" berögzült dolgokra.

Szerintem ne kilógni akarj, hanem megtanulni fegyelmezni magad... Nyilván ha ez gond, akkor nem napi 20Ft megy el rá, megint csak bele sem merek gondolni, honnan van alsóhangon havi 40-60e Ft-ot ilyen baromságokra kamaszként/tiniként.

2023. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
39%

Leckét írd meg inkább!


Apád.

2023. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha annyira kisgyerek vagy még, h nem tudod megoldani a dohányzást, akkor az még amúgy se való neked.
2023. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy!
2023. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás hogy napkozben (nyilván mikor nem vagy otthon) elszivsz annyit ami a napi adagot, hogy éjjel ne kivand már?
2023. okt. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
lol
2023. okt. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!