Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lógjak ki mégis éjjel...

Hogyan lógjak ki mégis éjjel cigizni ha a szüleim éber alvók és minden neszre fel kelnek?

Figyelt kérdés

Arra is kijött apám a múltkor mikor ettem mert éhes lettem hajnalban. Nagyon leszidott, hogy mi a fenéért zabàlok éjjel. Pedig ez hogy éjjel eszek max 1 éven 2-3 alkalom fordul elő.


Az jo ötlet lenne ha inkább a szobámban gyújtanék rá úgy, hogy kihajolok és az ablakon fujom ki a füstöt?



2023. okt. 7. 20:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Kegyetlenül megfogod bánni a cigarettát, idővel biztos. Addig tedd le, amig nem okoz nehézséget!
2023. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
#11 Nem unjátok még? A dohányzással kapcsolatos kérdésekre már 15 éve is ugyanolyan válaszok érkeztek, mint napjainkban. Igen, nem vitás káros a dohányzás és a tüdőt károsítja, az érrendszert károsítja, a pénztárcát is károsítja, illetve neked is igazad van, de nem ez volt a kérdés!! Én nem tudom, ezeken a fórumokon fizetnek azért ha leírnak egy sablonszöveget listából a cigivel kapcsolatban? Az olyan kérdésekre lennének ezek releváns válaszok, ahol azt kérdezik "Mit okoz a cigaretta a szervezetemmel?" "Hogyan szokjak le a dohányzásról?" De ha valaki azzal kapcsolatban kérdez, hogyan oldja meg a dohányzást, az pont lesz@rja, hogy azt írják neki tedd le. Nem szoktam ilyenekhez írni, de ez már a sokadik amit látok 10 év alatt, a jövőben megkérlek téged amennyiben ez lehetséges, hogy csak a dohányzás káros hatásait vizsgáló emberek kérdéseinél legyenek ilyen válaszok.
2023. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%

Megjött tizenketteske a kis filantróp.

Amúgy mégis mi a bánatot kellen mondani?

Nyilván csak az a válasz hogy tedd le!

2023. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok filantróp kedves tizenhármas, csak már nekem van elegem, hogy agyhalottak kéretlenül osztogatják a "tanácsikat" ha ezeket a szarokat egyáltalán annak lehet nevezni! Ha nem tudtok érdemben segíteni, akkor segítek én, nem felesleges beugatást kért a kérdező hanem tanácsot a helyzetére! Amit meg is kapott, de azért remélem kiverted, hogy ideírtad, hogy tegye le, szerintem letette, az asztalra, majd reggel előveszi! Ennyike.
2023. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

"tanácsikat"

Kedveském, ne légy ideges, mert vétesz az anyanyelved szabályai ellen.


Tényleg, mi is volt az az érdemi segítség amit Te adtál?

Mert a dühöngéseden kívül semmi konkrétumot nem látok.

Ugatni pedig a kiskutyád szokott nem én.

Sajnálom szegényt hogy ilyen gazdit talált.😉

2023. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%
Juj nyünyükém elírtam egy betűt? Mi lesz, nem áll fel? :D Tipikus az ilyen barmoknál, ha az adott szövegbe nem tudnak belekötni jön a helyesírás kártya egy elütött karakternél is. Szerintem simán ki tudtad olvasni amit írtam. Vétettem az anyanyelvem ellen egy szó miatt, jaaaj, mi lesz? Te meg mindennap vétesz azzal, hogy oxigént használsz, mégsem haragszom. :D Egyébként azért bőven te is idegesnek látszol, kérsz egy cigit? És őszintén sajnálom nagyuram' nem ugatott ön, csak élősködött megint, mint hajban a tetű, azért az is egy fokkal jobb.
2023. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Látom most sem adsz semmi értelmes választ, csak véded az ostoba kis egódat.

Már régen túl léphettél volna az egészen, de leragadtál, csak ugyan azt ismételgeted, játszod a papagájt.

Na pááááá kis bunkó Lórika! 😂

2023. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
12-es Te mit válaszoltál a kérdésre? Valahogy nem látom.
2023. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16 Miért barmozod az embertársadat?
2023. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ennyi idő volt valami "erős" beszólást kitalálni? Aludtál rá egyet, és elpróbáltad a tükör előtt kétszer, hogy ez leírva durva lesz-e vajon?! Te vízfejű. Egyébként ha nem csak kiragadnál részleteket a kontextusból, meglátnád, hogy mindenki válaszolt a kérdésre előttünk, én is, jóval előbb, csupán a bűnöm az volt, hogy merészeltem egy szarrágásra is válaszolni, amire valószínűleg nem volt kíváncsi a kérdező. Te nem tudsz érvelni, nem tudsz vitázni, ez már akkor kibukott mikor egy betű miatt előkaptad a nyelvtannáci énedet, legalább lepleznéd, hogy proli vagy, de ez sem megy. Igen, aki kisiskolásokkal barátkozik a megrekedt agyi korlátai miatt annak teljesen kielégítő a "bunkó Lórika." Bízom benne, hogy a következő adandó alkalomra írtok egy újabb listát, amiben szinonimákat keresetek a "tedd le" "szokj le" kifejezésekre, az még legalább elsőre szórakoztató lesz, nem olyan unalmas már, mint ez.
2023. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!