Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lógjak ki mégis éjjel...

Hogyan lógjak ki mégis éjjel cigizni ha a szüleim éber alvók és minden neszre fel kelnek?

Figyelt kérdés

Arra is kijött apám a múltkor mikor ettem mert éhes lettem hajnalban. Nagyon leszidott, hogy mi a fenéért zabàlok éjjel. Pedig ez hogy éjjel eszek max 1 éven 2-3 alkalom fordul elő.


Az jo ötlet lenne ha inkább a szobámban gyújtanék rá úgy, hogy kihajolok és az ablakon fujom ki a füstöt?



2023. okt. 7. 20:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#19 Azért mert érdemben nem tud megfelelő érvekkel szolgálni, nem képes a kérdéstől nem eltérő választ adni, pusztán azért, hogy a figyelem középpontjában legyen, és kapjon pár zöld pipát, hogy ő milyen faszagyerek, védi az embereket a dohányzástól, holott egyáltalán nem erről van szó, a saját sérült idegrendszerét védi egy általa vélt, vagy valós veszélytől, ami rá nézve nem jelent semmit, ellenben itt úgy nyilvánul meg, hogy a kötekedés az ő "kódnyelve." Ez semmi többet nem jelent annál, minthogy rabja a saját téveszméinek, amiket random embereken vezet le, vagy éppen tukmálja rá a sérült világszemléletét.
2023. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Valaki lője már le ezt a tudmányos elemzőt, mert már a képernyőn csurog a fröcsögése.
2023. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is akkor leszek lelőve, amikor azok az emberek akik a gyk-n kéretlen tanácsokat osztogatnak! Halott harc. :D
2023. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, téged sem kért föl senki tanácsadásra.

Ha tudnád, hogy milyen jól mutat az a kis piros pont a homlokod közepén!😂

2023. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Eheheheh, ti akartátok itt idegesíteni a kérdezőket a sablondumáitokkal a dohányzással kapcsolatban érvek nélkül, erre már ott tartunk, hogy célozgatsz egy ember megölésére, annyira nagy a hiszti. Nagyon gáz és szánalmas vagy te srác/nő, mindegy minek nevezlek. Kezeltesd magad!
2023. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Inkább neked kellene orvoshoz fordulni, mert amikor a kis piros pontról írtam, a tilakra gondoltam.

Te persze egyből emberölésre asszociálsz.

Ez most gyilkos hajlamra utal, vagy csak egyszerű üldözési mánia részedről?

2023. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
"Valaki lője már le" után mire gondoljak??! Ennyire unalmas az életed? Egy igazi kis arrogáns, kákán is csomót ember vagy, akit elnyomnak! Teljesen eltértünk az eredeti témától, te ott sem voltál, én meg csak azért mert válaszoltam a kéretlenkedésre! Elegem van a vádaskodó, agresszív, és bullshiteket feltételező írásaidből, így mostantól csak arra fogok válaszolni, ha az eredeti kérdéshez kapcsolódóan, nem agresszív módon kitudod fejteni a véleményedet, és adsz esélyt ellenérvelésre. Ha ez nem történik meg, és továbbra is erőszakos módon közlöd velem a mondanivalódat, onnantól már nem fog válasz érkezni, meghagyom neked azesetben az utolsó szó jogát, mivel nem szeretek galambbal sakkozni.
2023. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!