Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 10 percenként szívom az...

10 percenként szívom az e-cigit annyira kívánom, ebből lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

dec. 4. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kemény nikotinfüggő leszel.
dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Függő leszel.
dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexelsz is???
dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nikotin mentes folyadékot tegyél bele.

Semmi bajod se lesz,az csak gőz!

dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem adok tanácsot, minek de most tényleg? több 10 dolgot találsz ebben körben! Ha meg leírom a saját tapasztalatomat, akkor meg az lesz a baj mert mindennek két oldala van, az egyik ezé a másik azé durrog majd. Én szívtam de még hogy, aztán áttértem vissza az analógra, de most az sincs mert nem győzöm, mind kettő hiányzik, de mondom keressél rá találsz bőven! a legjobb ha egyik sincs pont.
dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tegert válasza:

Mégis mi bajod lehet? A cigi egészséges, fitten tart és hosszú életet biztosít.

Van még kérdésed?

dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Quite válasza:

#6 tegert megmondta a tutit, frappáns válasz! :)


Viccet félretéve egy kis sztorizás...


Én sohasem próbáltam az e-cigit, de közel 40(!) évig dohányoztam.

Változatosan, néha sokat, néha keveset, de az utóbbi években már jellemzően csak napi 2 szálat (egymásután!), és ennyi. Persze előfordult, hogy ezt nagyon ritkán egy napon belül kétszer is elkövettem.


Anno 1990-ben letettem a cigit cirka 3/4-ed évig, aztán visszaszoktam rá a haveri kör miatt.


Több mint húsz évig a kávét el sem tudtam képzelni cigi nélkül, ha kávé után nem tudtam rágyújtani, olyan voltam mint egy bomba, bárkivel összeugrottam.


De soha az életben nem kívántam a nikotint, ez egészen biztos, mert ezt kifejezetten figyeltem. A rágyújtás kizárólag amolyan berögződött pótcselekvés volt.

Főleg az utóbbi pár évben, mikor már konkrétan hányingerem volt a cigizés közben, de akkor is szívtam, mert ez része volt a napi rutinnak.


Ez nem vicc, ez teljesen komoly! Közben már régen tudtam, hogy ez így nem frankó.


Így idén szeptemberben egyik nap még rágyújtottam, másnap már nem.

Pontosan úgy, mint 1990-ben, simán letettem a cigit, és egyáltalán nem hiányzik.


És mondok még egy durvábbat is.


Pár napja néztem egy műszaki tartalmú videót a YouTube-on, amiben a fickó említette, hogy megy cigiszünetre.


Abban a pillanatban megérintett a dolog, és olyan fura érzésem lett.

Elgondolkodtam rajta, és kicsit meglepett a dolog, hogy de szar, ez a fickó még cigizik, és még el is mondja nyilvánosan, így azok is tudják majd, akik nem is találkoznak vele.


Aztán ezen a fura érzésen gondolkodtam el, hogy mi is volt, és rájöttem, hogy már sajnálom azokat, akik nem tudják letenni, és dohányoznak.

dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Én nikotin mentes Marlboro ízű folyadékot szívok,és úgy jártam mint a 7-es.

Egyik napról a másikra megútáltam a cigit.Szabályosan rosszul voltam tőle,pedig vagy 30 évig szívtam

dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!